Předvánoční New York

Termín zájezdu
5.12.2024 - 10.12.2024
Počet dní6
DopravaLetecky
StravováníSnídaně
53 000 Kč

Velké jablko, jak se přezdívá New Yorku, bývalo po několik století vstupní bránou do USA. Dodnes přitahuje tisíce návštěvníků z celého světa. Je opravdovou metropolí. Najdeme tu muzea a umělecké výstavy nejlepší světové úrovně v čele s Metropolitním muzeem. Desítky divadelních představení, koncertů či muzikálů se konají každý večer. New York je rovněž výkladní skříní Spojených států s nepřebernými nákupními možnostmi. Multikulturní prostředí přináší v jednom městě tradice i pestrou kuchyni z celého světa. Říká se, kdo nebyl v New Yorku, nezná Ameriku. První návštěva obvykle překoná všechna očekávání. Během zájezdu navštívíme hlavní pamětihodnosti ostrova Manhattan a zažijeme atmosféru předvánočního města.

Přihlásit se můžet zde

Program zájezdu

1. den: sraz v 06:30 h v Terminálu 2 pražského letiště, 08:50 odlet přes Amsterdam do New Yorku, transfer mikrobusem do hotelu, volno
2. den: návštěva Empire State Building a první seznámení s městem ve čtvrti Midtown – Rockefeller Plaza, katedrála, Times Square a Broadway, OSN, večer možnost návštěvy koncertu ČF v Carnegie Hall (nutno objednat předem)
3. den: prohlídka Downtown – Wall Steet, burza, Ground Zero, výlet Staten Island Ferry, Čínská, Židovská čtvrť, Little Italy, Soho, večer možnost návštěvy Trubadúra v Metropolitní opeře (nutno objednat předem)
4. den: volno na návštěvu muzeí (Guggenheim, MOMA, Interpid, Seaport apod.) a obchodů (Macy´s, Woodbury Outlet apod.)
5. den: návštěva bohoslužby v Harlemu, procházka Central Parkem, návštěva Metropolitního muzea, večer možnost návštěvy muzikálu Chicago (nutno objednat předem)
6. den: dopoledne volno, 12:00 transfer na letiště JFK, 16:40 odlet přes noc do Amsterdamu
7. den: přestup na let do Prahy, 08:20 h přílet do Prahy

Doprava: KLM s jedním přestupem

Ubytování: OPERA HOUSE 3*, 436 East 149th Street, Bronx, NYC https://www.operahousehotel.com/
Hotel se nachází u stanice metra, 30 min jízdy od centra. Pokoje s oddělenými postelemi mají TV, ledničku, safe, mikrovlnku, vysoušeč vlasů. V hotelu je posilovna a lobby. V blízkosti hotelu je několik restaurací.  

Stravování: kontinentální snídaně

Cena zahrnuje: zpáteční letenku ve třídě Economy Standard vč. 1 palubního zavazadla a 1 zapsaného zavazadla 23 kg, ubytování se snídaní na 5 nocí v dvojlůžkovém pokoji, transfer mikrobusem z letiště do hotelu a zpět, jízdenku MHD na celý pobyt, prohlídky 
dle programu, doprovod CK

Cena nezahrnuje: obědy, večeře, vstupenky (divadla od 100 USD, muzea od 30 USD), příplatek za jednolůžkový pokoj 20 000 Kč, příplatek za letenku Premium Economy (větší prostor pro nohy) 7 000 Kč, cestovní pojištění Union A60 za 875 Kč, od 70 let za 1 505 Kč

Podmínky: s uzavřením cestovní smlouvy požadujeme úhradu 50 % ceny zájezdu. Přihlášky se přijímají do 15. 9. 2024 nebo do naplnění kapacity zájezdu. Účastník má právo postoupit smlouvu třetí osobě, avšak musí uhradit náklady za změnu. Při zrušení zájezdu od dne vystavení cestovní smlouvy do 15. 9. 2024 činí odstupné 50 % ceny zájezdu. Od 16. 9. 2024 činí odstupné 100 % ceny zájezdu. Pokyny k zájezdu zašleme účastníkům 14 dnů před odletem. Pořadatel může bez poplatku zájezd zrušit, pokud se nepřihlásí min. počet 10 účastníků do 16. 9. 2024. V takovém případě  se zaplacená částka vrací v plné výši.

Přihlásit se můžete zde

PřílohaVelikost
PDF icon Program zájezdu v PDF455.64 KB
Hledáte jinou atraktivní lokalitu? Potřebujete služby na míru? Kontaktujte nás!

Starosti nechte na nás

Děláme všechno proto, aby Vaše cesta byla bez chyby.
Spolehněte se.

Pečlivě volíme destinace

Posíláme Vás na místa, která jsme sami navštívili. Rádi se podělíme o skvělé zážitky.

Máme zkušenosti

Pracujeme v oboru už 20 let. Za tu dobu jsme se poučili. Nabízíme jen to, co můžeme zaručit.

JSME FLEXIBILNÍ

Služby Vám zajistíme podle Vašich individuálních požadavků.

Cestovní kancelář Voleman

PhDr. Stanislav Voleman
Mezitraťová 346/32
190 00 Praha 9

Tel.: +420 261 227 903
Fax: +420 261 211 808
E-mail: info@voleman-zajezdy.cz

Jsme pojištěni proti úpadku CK u UNION Pojišťovny
Garanční list naleznete ZDE.
Přihlášení k odběru novinek o zájezdech CK Voleman

Naše destinace

U nás je zájezd kompletní

Další poplatky za výlety, či jiné služby u nás nečekejte.
Pokud není uvedeno jinak, je vše v ceně zájezdu.