Golf v Maďarsku

Termín zájezdu
9.10.2022 - 13.10.2022
Počet dní5
DopravaAutobusem
StravováníPolopenze
14 500 KčObjednat

Zájezd do hotelu Greenfield Golf & Spa patří již několikátým rokem k oblíbeným cílům nejen pro golfisty. Hotel, restaurace, hotelové spa a golfové hřiště prošly v minulých dvou létech kompletní rekonstrukcí. Novou podobu získala lobby, wellness i zázemí hotelu. Provoz termálních a plaveckých bazénů, saunového světa, kosmetiky a masáží byl obnoven. Přírodním léčivým zdrojem je minerální voda o teplotě 58°C, která má mimořádně vysoký obsah železa, konstantní podíl vápníku, hořčíku a hydrogenuhličitanů. Je vhodná pro léčení pohybového ústrojí, poúrazových stavů a nemocí páteře. Velkou předností hotelu je oddělený výtah umožňující dostat se v plavkách a županu přímo z pokoje do lázeňského zázemí, posilovny a tělocvičny denně od 7 do 21 h. Vyhlášená hotelová kuchyně připravuje maďarské i sezónní speciality. Ozdobou bohatých bufetových stolů jsou saláty, čerstvé ovoce i cukrářské výrobky. Hotel je umístěn na rovinatém 18-jamkovém golfovém hřišti s písečnými bunkry a vodními překážkami. Mezi hotelem, lázněmi a městečkem Bük jezdí turistický vláček. V lázních i městečku se nachází několik obchodů. V hotelu je možnost zapůjčení jízdních kol a elektrokol. Z Büku vede šest značených cyklistických tras od 28 do 75 km převážně po rovině. V okolí je řada turistických pamětihodností. Součástí zájezdu bývá přátelský golfový turnaj na 9 jamek.

U tohoto zájezdu prosíme o vyplnění přihlášky v části dokumenty, obsahuje informace potřebné k uzavření cestovní smlouvy.

Program zájezdu:
1. den:
 sraz v 7.30 h u stanice metra Opatov (Chilská ul., Praha 11), odjezd po D1 do Lednice, přestávka na oběd a prohlídku zámeckého parku, pokračování do Bükfürdö, večeře a nocleh
2. až 4. den: golfová hra (pouze s rezervací), návštěva lázní a další aktivity, možnost účasti v golfovém turnaji o ceny
5. den: dopoledne možnost hry na 9 jamek nebo koupání, po obědě odjezd do Prahy, příjezd ve večerních hodinách

Ubytování: Greenfield Hotel Golf & Spa 4*
www.greenfieldhotel.hu
Ubytování ve standardních pokojích bez balkonu. Pokoje jsou klimatizovány, mají koupelnu, vysoušeč vlasů, župan, ručníky, WC, TV se satelitním příjmem, telefon s přímou provolbou, možnost připojení na internet a kompletní hotelový servis.

Stravování: polopenze plus (bufetová snídaně a bufetová večeře včetně místního piva a vína od 18.00 do 22.00 h; nealkoholické nápoje, káva, čaj a ovocné šťávy jsou volně k dispozici po celý den) a páteční bufetový oběd před odjezdem

Cena zahrnuje: dopravu komfortním autobusem z Prahy do Bükfürdő a zpět, ubytování na 4 noci s polopenzí a páteční oběd, pobytovou taxu, neomezený vstup do hotelových lázní, hru na na golfovém hřišti (pondělí, úterý, středa) pro předem objednané hráče, doprovod CK

Cena nezahrnuje: masáže a procedury, pronájem el. autíčka, příplatek za jednolůžkový pokoj 4 000 Kč, golf  9 jamek čtvrtek dopoledne (200 Kč/os), pronájem buggy (5 h za 14 000 HUF/ 2,5 h za 12 500 HUF), cestovní pojištění UNION B zahrnující pojištění léčebných výloh, úrazu, asistence, repatriace, zavazadel, odpovědnosti, storna z důvodu úrazu, akutního onemocnění, úmrtí v rodině, živelné události (až do 80 % stornopoplatku) za 150 Kč.Cestovní dokumenty: platný občanský průkaz nebo pas. Případné zavedení protiepidemických opatření nemůže naše cestovní kancelář předvídat a tudíž nemůžeme za ně nést odpovědnost.

Podmínky: pořadatel může bez poplatku zájezd zrušit, pokud se nepřihlásí min. počet 25 účastníků do 30 dnů před odjezdem. V tomto případě se uhrazené zálohy vrací v plné výši. Při zrušení zájezdu účastníkem požadujeme odstupné (storno) v závislosti na dni zrušení objednávky následovně: od dne objednávky do 30. dne před odjezdem 30% ceny zájezdu, od 29. do 5. dne před odjezdem 80% ceny zájezdu, od 4. dne před odjezdem a později 100% ceny zájezdu. K pokrytí storno poplatku (jen v případě akutního onemocnění, úrazu ap.) doporučujeme sjednat cestovní pojištění. Účastník má právo postoupit smlouvu třetí osobě, avšak hradí náklady za změnu. V případě zrušení zájezdu pro nízký počet přihlášených se odstupné (storno) nevyžaduje. 

Závaznou přihlášku přijímáme do 20. 8. 2022 se zálohou 5 000 Kč na účet č. 551 281 9004/2700, variabilní symbol = rodné číslo účastníka. Doplatek je splatný do 8. 9. 2022.

U tohoto zájezdu prosíme o vyplnění přihlášky v části dokumenty, obsahuje informace potřebné k uzavření cestovní smlouvy.

Objednávka: Golf v Maďarsku

Kontaktní údaje
Vyplňte prosím kontaktní údaje objednavatele.
Účastníci zájezdu
Účastník 1
Hledáte jinou atraktivní lokalitu? Potřebujete služby na míru? Kontaktujte nás!

Starosti nechte na nás

Děláme všechno proto, aby Vaše cesta byla bez chyby.
Spolehněte se.

Pečlivě volíme destinace

Posíláme Vás na místa, která jsme sami navštívili. Rádi se podělíme o skvělé zážitky.

Máme zkušenosti

Pracujeme v oboru už 20 let. Za tu dobu jsme se poučili. Nabízíme jen to, co můžeme zaručit.

JSME FLEXIBILNÍ

Služby Vám zajistíme podle Vašich individuálních požadavků.

Cestovní kancelář Voleman

PhDr. Stanislav Voleman
Mezitraťová 346/32
190 00 Praha 9

Tel.: +420 261 227 903
Fax: +420 261 211 808
E-mail: info@voleman-zajezdy.cz

Jsme pojištěni proti úpadku CK u UNION Pojišťovny
Garanční list naleznete ZDE.

Naše destinace

U nás je zájezd kompletní

Další poplatky za výlety, či jiné služby u nás nečekejte.
Pokud není uvedeno jinak, je vše v ceně zájezdu.