Slovenská golfová túra

Termín zájezdu
4.10.2020 - 8.10.2020
Počet dní4
DopravaAutobusem
StravováníPolopenze
9 055 KčObjednat

Na slovensko-maďarském pomezí v malebné Podunajské rovině se nachází několik mistrovských golfových hřišť. Hřiště Sedin u Velkých Úlan, Welten v Báči a Green Resort v Borše jsou obklopeny lužními lesy a mají propracovaný moderní design. Městečko Velký Meder je oblíbené letovisko s termálními prameny 37 °C. Voda má blahodárné účinky na klouby, záda, pohybový aparát a regeneraci celého těla. Moderní termální komplex Corvinus má vnitřní i venkovní bazény o různé teplotě vody, plavecký bazén, polokrytý termální bazén a saunový svět. K dispozici jsou masáže a další lázeňské procedury. Přímo u vstupu do areálu termálního komplexu na pěší promenádě se nachází hotel Thermal Varga & Aqua. 

Program zájezdu

1. den: 8:00 h sraz u metra Opatov (Chilská ul., Praha 11), odjezd po dálnici na Slovensko. Cestou bezpečnostní zastávka u motorestu a na oběd. Ubytování a večeře.
2. – 4. den: odjezd na hřiště (Sedin/Welten/Green Resort), hra podle výběru na 18 nebo 9 jamek, návrat do hotelu, návštěva termálního komplexu, večeře
5. den: po snídani volno a odjezd, cestou bezpečnostní zastávka u motorestu, návrat do Prahy kolem 18:00 h

Cena zahrnuje: dopravu komfortním autobusem, ubytování na 4 noci s polopenzí, pobytovou taxu, 4-denní permanentku do termálního komplexu Corvinus, doprovod CK 

Cena nezahrnuje: masáže a procedury, příplatek na jednolůžkový pokoj 2 300 Kč, obědy, nápoje k večeři, cestovní pojištění UNION B zahrnující pojištění léčebných výloh, úrazu, asistence, repatriace, zavazadel, odpovědnosti, storna zájezdu z důvodu úrazu, akutního 
onemocnění, úmrtí v rodině, živelné události za 100 Kč/os/pobyt, pronájem el. autíčka (18 jamek 35 EUR/9 jamek 20 EUR), hrací poplatky (senioři Welten 18 j. 39,20 EUR/9 j. 25,60 EUR, Sedin 18 j. 36 EUR/9 j. 20 EUR, Green 18 j. 39,20 EUR/9 j. 25,60 EUR)

Ubytování: Thermal Varga & Aqua 3*, Velký Meder, www.hotelthermal.sk & www.hotelaqua.sk 
Hotelová společnost Varga nabízí ubytování ve dvou protilehlých budovách na pěší promenádě u vstupu do termálního komplexu. Komfortní dvoulůžkové pokoje a apartmány mají balkon, TV se satelitními programy, telefon, koupelnu se sprchou a fénem, malou ledničku, trezor a WIFI zdarma. K dispozici je restaurace a hotelový bar.

Stravování: polopenze (snídaně a večeře formou bufetu) 

Podmínky: K úhradě ceny zájezdu je možno použít platby za zájezdy zrušené kvůli mimořádným opatřením Covid-19. Přihlášky na zájezd do 11. 09. 2020.  Při zrušení zájezdu požadujeme odstupné (storno) v závislosti na dni zrušení objednávky následovně: od dne objednávky do 21. dne před odjezdem 30% ceny zájezdu, od 29. do 5. dne před odjezdem 80% ceny zájezdu, od 4. dne před odjezdem a později 100% ceny zájezdu. K pokrytí storno poplatku do výše 80 % doporučujeme sjednat cestovní pojištění. Účastník má právo postoupit smlouvu třetí osobě, avšak musí uhradit náklady související se změnou účastníka. Pořadatel může bez poplatku zájezd zrušit, pokud se nepřihlásí min. počet 20 účastníků do 3 týdnů před odjezdem. Nejpozději 14 dnů před odjezdem obdrží účastníci pokyny k odjezdu.

PřílohaVelikost
PDF icon Program zájezdu v PDF441.15 KB
PDF icon Přihláška na zájezd v PDF129.5 KB

Objednávka: Slovenská golfová túra

Kontaktní údaje
Vyplňte prosím kontaktní údaje objednavatele.
Účastníci zájezdu
Účastník 1
Hledáte jinou atraktivní lokalitu? Potřebujete služby na míru? Kontaktujte nás!

Starosti nechte na nás

Děláme všechno proto, aby Vaše cesta byla bez chyby.
Spolehněte se.

Pečlivě volíme destinace

Posíláme Vás na místa, která jsme sami navštívili. Rádi se podělíme o skvělé zážitky.

Máme zkušenosti

Pracujeme v oboru už 20 let. Za tu dobu jsme se poučili. Nabízíme jen to, co můžeme zaručit.

JSME FLEXIBILNÍ

Služby Vám zajistíme podle Vašich individuálních požadavků.

Cestovní kancelář Voleman

PhDr. Stanislav Voleman
Mezitraťová 346/32
190 00 Praha 9

Tel.: +420 261 227 903
Fax: +420 261 211 808
E-mail: info@voleman-zajezdy.cz

Jsme pojištěni proti úpadku CK u UNION Pojišťovny
Garanční list naleznete ZDE.

Naše destinace

U nás je zájezd kompletní

Další poplatky za výlety, či jiné služby u nás nečekejte.
Pokud není uvedeno jinak, je vše v ceně zájezdu.