Turecko - Belek

Termín zájezdu
2.9.2023 - 9.9.2023
Počet dní8
DopravaLetecky
StravováníPlná penze
49 500 KčObjednat

Vyprodáno!

Konec léta je ideálním časem pro golf v Turecku Dopolední sport je možné kombinovat s odpoledním koupáním v teplém moři a pobytem na pláži. Střediska na turecké riviéře nabízí krásná hřiště i kvalitní hotelové služby s lázeňským a wellnessovým zázemím. Většina
resortů se nachází v blízkosti pobřeží v okolí Beleku. První golfové hřiště bylo postaveno v roce 1964. Dnes jich jsou desítky s návrhy od renomovaných architektů.

Program zájezdu

1. den: sraz na letišti v Praze v 9:00 h, odlet přímou linkou do Antalya, transfer do hotelu, ubytování

2. - 7. den: 4 hry na golfovém hřišti a volný program v resortu a na hotelové pláži

8. den: po obědě transfer na letiště, 18:50 h přílet do Prahy

Doprava: přímá linka Smartwings z Prahy do Antálye

Ubytování: Kaya Belek 5* https://kayahotels.com/en/oteller/kaya-belek
Hotel se nachází 6 km od Beleku a 30 min jízdy od letiště Antalya přímo podél pobřeží s 200 metrů dlouhou soukromou pláží s lehátky a slunečníky. Nabízí all inclusive ubytování, velkou zahradu, venkovní a vnitřní bazény, wellness, posilovnu, tenisové kurty 
a golfové hřiště. V okruhu 3 km od resortu jsou další golfová hřiště. Klimatizované nekuřácké pokoje mají bezplatnou Wi-Fi, trezor, minibar, satelitní TV a koupelnu se sprchou. V hotelu je obchodní pasáž.

Stravování: služba all-inclusive zahrnuje snídani, oběd a večeři včetně alkoholických a nealkoholických nápojů. Hotel Kaya má bohatý bufet tureckých i mezinárodních jídel, ovoce a sladkostí.

Cena zahrnuje: zpáteční letenku v ekonomické třídě vč. zapsaného zavazadla 23 kg (max. délka jednoho rozměru 150 cm a součet všech rozměrů 250 cm, může být i bag) a 1 kabinové zavazadlo 8 kg (max. 56x45x25 cm), transfery z letiště a na golfová hřiště, ubytování v dvojlůžkovém pokoji na 7 nocí, stravování all inclusive, 4 golfová fee, doprovod CK

Cena nezahrnuje: příplatek za jednolůžkový pokoj 11 000 Kč, cestovní pojištění UNION A60 560 Kč, buggy, přeprava golfového bagu 32 kg za 2 900 Kč

Golfová hřiště (garantované časy):
Kaya Palazzo patří k nejprestižnějším golfovým hřištím ve Středomoří. Má nádherný design i pečlivou údržbu. Na hřišti se nachází 6 jezer a řada chytře rozmístěných bunkerů. Hřiště leží přímo u našeho hotelu.
Sultan se řadí mezi nejlepší golfové hřiště PGA v Evropě. Bylo otevřeno v roce 2003.
Pasha je sesterským hřištěm Sultána u hotelu Sirene. Nabízí procházku piniovým lesem s pečlivě modelovanými farwayemi. Pasha a Sultan se nachází 1,5 km od našeho hotelu.
Nobilis je jednou z nejstarších osmnáctek v Beleku. Bylo založeno v roce 1998 v piniovém lese se čtyřmi jezery. Od našeho hotelu je vzdáleno 13 km.

Startovní časy na hřištích blízko hotelu plánujeme časně ráno (8 – 10:00 h). Pouze hřiště Nobilis budeme hrát od 11:20 h.
Buginy je nutné objednat v přihlášce a zaplatit předem (cca 60 EUR). Ruční vozíky jsou k dispozici na hřištích v dostatečném množství.

Podmínky: s přihláškou požadujeme úhradu 70 % ceny zájezdu, doplatek ceny zájezdu do 31. 7. 2023. Přihlášky se přijímají do naplnění kapacity zájezdu. Účastník má právo postoupit smlouvu třetí osobě, avšak musí uhradit náklady za změnu. Při zrušení zájezdu požadujeme odstupné ve výši 90 % ceny zájezdu. Pokyny k zájezdu účastníci obdrží 14 dnů před odjezdem. Pořadatel může bez poplatku zájezd zrušit, pokud se nepřihlásí minimální počet 14 účastníků. V takovém případě se zaplacená záloha vrací v plné výši. Přihlásit se je možné vyplněním přihlášky na webové adrese https://www.voleman.cz/?p=596. Doporučujeme uzavřít cestovní pojištění UNION A60, které kryje náklady na storno v případě akutní nemoci, úrazu, úmrtí v rodině a p. až do 

PřílohaVelikost
PDF icon turecko_2023_program_zajezdu.pdf384.8 KB
Hledáte jinou atraktivní lokalitu? Potřebujete služby na míru? Kontaktujte nás!

Starosti nechte na nás

Děláme všechno proto, aby Vaše cesta byla bez chyby.
Spolehněte se.

Pečlivě volíme destinace

Posíláme Vás na místa, která jsme sami navštívili. Rádi se podělíme o skvělé zážitky.

Máme zkušenosti

Pracujeme v oboru už 20 let. Za tu dobu jsme se poučili. Nabízíme jen to, co můžeme zaručit.

JSME FLEXIBILNÍ

Služby Vám zajistíme podle Vašich individuálních požadavků.

Cestovní kancelář Voleman

PhDr. Stanislav Voleman
Mezitraťová 346/32
190 00 Praha 9

Tel.: +420 261 227 903
Fax: +420 261 211 808
E-mail: info@voleman-zajezdy.cz

Jsme pojištěni proti úpadku CK u UNION Pojišťovny
Garanční list naleznete ZDE.

Naše destinace

U nás je zájezd kompletní

Další poplatky za výlety, či jiné služby u nás nečekejte.
Pokud není uvedeno jinak, je vše v ceně zájezdu.