Po stopách rakousko-uherské monarchie

Termín zájezdu
Počet dní3
DopravaAutobusem
StravováníPolopenze
9 335 KčObjednat

Podunajská monarchie, jak na ní mnozí vzpomínají, vznikla po rakousko-uherském vyrovnání. Právě dlouhé panování císaře Františka Josefa I. se odrazilo v historii, kultuře a životě národů monarchie. Náš zájezd Vás zavede do metropole monarchie Vídně i na venkov do míst spjatých s dějinami. Mnohé památky, které navštívíte, byly zapsány na Seznam světového přírodního a kulturního dědictví UNESCO. Ve Vídni i ve Štýrském Hradci se Vám budou věnovat odborní místní průvodci. Výklad je samozřejmě v češtině. Pro ubytování jsme zvolili oblíbený a velmi komfortní hotel s vlastními termálními prameny, vynikající maďarskou a mezinárodní kuchyní.

WIEN | BÜKFÜRDÖ | GRAZ | MAYERLINK | MELK

Vzhledem k současné situaci rušíme termín zájezdu 15. - 17. 5. 2020. O novém termínu budeme informovat.

Cena zájezdu

9 335 Kč / 9 135 Kč pro studenty kurzu „Po stopách historie”

Program zájezdu

15. 05.: sraz v 7.00 h na parkovišti nad odbavovací halou Hlavního nádraží Praha. Pojedeme přes Benešov, Tábor, Halámky do Vídně (možnost nástupu cestou). Prohlídka centra Vídně s místním průvodcem. Pokračování na ubytování do termálních lázní Bükfürdö v Maďarsku. Možnost návštěvy hotelových lázní a saunového světa (v ceně zájezdu). Bufetová večeře včetně neomezené konzumace nápojů (pivo, víno, nealko, káva, čaj). Nocleh.

16. 05.: po snídani výlet do Štýrského Hradce (Graz) na prohlídku s místním průvodcem včetně návštěvy zbrojnice Landeszeughaus (na seznamu UNESCO), Schlossbergu a zámku Eggenberg. Návrat do hotelu v Bükfürdö. Možnost návštěvy hotelových lázní 
a saunového světa, večeře, nocleh.

17. 05.: snídaně a odjezd na prohlídku kláštera Mayerling, místo tragické smrti rakouského následníka trůnu. Pokračování na návštěvu benediktinského opatství Melk u Dunaje. Ochutnávka vína. Návrat přes Halámky, Tábor a Benešov. Příjezd do Prahy kolem 20 h.

Cena zahrnuje: autobusovou dopravu, ubytování v dvoulůžkovém pokoji s bufetovou snídaní a večeří včetně neomezené konzumace nápojů k večeři (pivo, víno, nealko, káva, čaj), vstup do hotelových lázní a saunového světa, vstupné a průvodce podle programu (Vídeň, Graz, Mayerlink, Melk), doprovod CK.

Cena nezahrnuje: obědy, příplatek za jednolůžkový pokoj 1 100 Kč (pokud bude k dispozici), cestovní pojištění UNION B 72 Kč/os (cestovní pojištění kryje v případě akutního onemocnění, úrazu, nebo jiné události 80% stornopoplatku).

Ubytování: hotel Greenfield 4*, Bükfürdö, více na: https://greenfieldhotel.net/cz/
Dvoulůžkové a jednolůžkové pokoje jsou klimatizovány, mají koupelnu, vysoušeč vlasů, župan, ručníky, WC, TV se satelitním příjmem, telefon s přímou provolbou, možnost připojení na internet a kompletní hotelový servis. Součástí hotelu je lázeňské centrum nabízející klientům hotelu množství léčebných a relaxačních procedur, krytý a venkovní bazén od 7 do 21 h, termální bazénky, sauny, turecké lázně a salon krásy. Léčivá voda o teplotě 58 °C je vhodná pro léčení poruch pohybového ústrojí a nemocí páteře.

Stravování: polopenze formou bufetu včetně nápojů.

Podmínky: s přihláškou požadujeme úhradu 30 % ceny zájezdu. Doplatek ceny zájezdu do 1. 4. 2020. Při zrušení zájezdu do 1. 4. 2020 je odstupné ve výši 25% ceny zájezdu. Od 2. do 30. 4. 2020 je odstupné 50% ceny zájezdu. Od 1. 5. 2020 činí odstupné 90% ceny zájezdu. Účastník má právo postoupit smlouvu třetí osobě, avšak musí uhradit náklady za změnu. Další pokyny k zájezdu obdržíte 14 dnů před odjezdem. Závazné přihlášky přijímáme do obsazení míst. Pořadatel může bez poplatku zájezd zrušit, pokud se nepřihlásí min. počet 30 účastníků do 1. 4. 2020. Přihlásit se je možné zasláním přihlášky, na www.voleman-zájezdy.cz nebo telefonicky na tel: 261 227 903 (po-pá 9.00 – 16.00).

Objednávka: Po stopách rakousko-uherské monarchie

Kontaktní údaje
Vyplňte prosím kontaktní údaje objednavatele.
Účastníci zájezdu
Účastník 1
Hledáte jinou atraktivní lokalitu? Potřebujete služby na míru? Kontaktujte nás!

Starosti nechte na nás

Děláme všechno proto, aby Vaše cesta byla bez chyby.
Spolehněte se.

Pečlivě volíme destinace

Posíláme Vás na místa, která jsme sami navštívili. Rádi se podělíme o skvělé zážitky.

Máme zkušenosti

Pracujeme v oboru už 20 let. Za tu dobu jsme se poučili. Nabízíme jen to, co můžeme zaručit.

JSME FLEXIBILNÍ

Služby Vám zajistíme podle Vašich individuálních požadavků.

Cestovní kancelář Voleman

PhDr. Stanislav Voleman
Mezitraťová 346/32
190 00 Praha 9

Tel.: +420 261 227 903
Fax: +420 261 211 808
E-mail: info@voleman-zajezdy.cz

Jsme pojištěni proti úpadku CK u UNION Pojišťovny
Garanční list naleznete ZDE.

Naše destinace

U nás je zájezd kompletní

Další poplatky za výlety, či jiné služby u nás nečekejte.
Pokud není uvedeno jinak, je vše v ceně zájezdu.