Podzimní Řím

Termín zájezdu
20.10.2022 - 24.10.2022
Počet dní5
DopravaLetecky
StravováníSnídaně
12 050 KčObjednat

Kdysi nejmocnější město světa neztratilo nic ze své krásy. Dechberoucí architektura, muzea s největšími uměleckými skvosty, pravá italská kuchyně. Podzim v Římě s příjemnými teplotami láká k procházkám po městě i k výletům do okolí. Nejdůležitější město starověku vás uchvátí jedinečnou atmosférou.

Program zájezdu

20. 10. (čtvrtek) Sraz ve 12:30 h v odletové hale terminálu 2 pražského letiště, 14:45 h odlet přímou linkou do Říma, doba letu 1 h 50 min, po příletu transfer do hotelu, ubytování

21. 10. (pátek) Po snídani prohlídka hlavních pamětihodností Říma – Fórum, Koloseum, Konstantinův oblouk, Benátské nám., Fontana di Trevi, Kvirinálské nám., Španělské schody.

22. 10. (sobota) Návštěva Vatikánu, baziliky sv. Petra a Vatikánských muzeí se Sixtinskou kaplí. Večer volno.

23. 10. (neděle) Výlet vlakem do Tivoli. Prohlídka překrásného parku a renesanční vily d Este, Hadriánovy vily a vodopádu.

24. 10. (pondělí) Po snídani uložení zavazadel v hotelu a procházka k Ústům pravdy, na Tiberský ostrov, do židovské čtvrti, na trh, náměstí Navone a návštěva Pantheonu. Odpoledne volno. Po 16 h transfer na letiště a odlet do Prahy. Přílet ve 21:30 h.

Ubytování: Hotel Raeli Noto 3*, Via Calatafimi 12b, Roma. 
Hotel se nachází nedaleko od stanice Termini. Má výbornou polohu blízko metra. Všechny pokoje jsou klimatizované, nekuřácké, vybavené satelitní TV, chladničkou a koupelnou. V okolí hotelu je řada restaurací, kaváren a obchodů.

Stravování: snídaně

Cena zahrnuje: autobusový transfer letiště-Termini-letiště, ubytování na 4 noci se snídaní, pobytovou taxu, prohlídky města, vstupné podle programu (Koloseum, Vatikánská muzea s odborným průvodcem a sluchátky), výlet vlakem do Tivoli a vstupné), vícedenní jízdenku MHD, doprovod CK

Cena nezahrnuje: obědy a večeře, příplatek za jednolůžkový pokoj 4 000 Kč, cestovní pojištění UNION A30 Pandemic 350 Kč, zpáteční letenku Praha-Řím

Cestovní pojištění: pojištění léčebných výloh v zahraničí, pojištění zavazadel, pojištění odpovědnosti, úrazové pojištění, pojištění zrušení objednaných služeb (storno zájezdu do 80 % ceny z důvodu akutního onemocnění, hospitalizace ap.), pojištění nákladů na technickou pomoc při záchranné akcii, pojištění předčasného návratu a nečerpaných služeb

Letenka: z důvodu častých změn letů a cen nabízíme zprostředkování letenek podle aktuálních podmínek dopravců v okamžiku uzavření smlouvy o zájezdu jako samostatnou službu na lety společnosti Ryanair. Letenka Value s 1 malým palubním zavazadlem o rozměru 40x20x25 cm umístěném pod sedačkou stojí  od 1 600 Kč. Letenka Regular s 1 malým palubním zavazadlem a 1 větším palubním zavazadlem o rozměru 55x40x20 cm a max. hmotnosti 10 kg umístěným v zásuvce nad sedadlem a prioritním nástupem do letadla stojí od 2 700 Kč. Letenka Plus s 1 větším kabinovým zavazadlem umístěným v zásuvce nad sedadlem, 1 odbaveným zavazadlem do max. hmotnosti 20 kg a prioritním nástupem do letadla stojí od 3 200 Kč. 

Podmínky: s přihláškou požadujeme zálohu ve výši 5 000 Kč. Přihlášky se přijímají do 1.9.2022 nebo do naplnění kapacity zájezdu. Účastník má právo postoupit smlouvu třetí osobě, avšak musí uhradit náklady za změnu. Při zrušení zájezdu do 1. 9. 2022 požadujeme odstupné ve výši 50 % ceny zájezdu, od 2. 9. 2022 činí odstupné 90 % ceny zájezdu. Pokyny k zájezdu účastníci obdrží 14 dnů před odjezdem. Pořadatel může bez poplatku zájezd zrušit, pokud se nepřihlásí min. počet 10 účastníků do 2. 9. 2022. V takovém případě se zaplacená záloha vrací v plné výši. Přihlásit se je možné písemně emailem. Pro cestu MHD je v Itálii vyžadováno nošení respirátoru FFP2. Další případná protiepidemická opatření nemůže naše cestovní kancelář předvídat a tudíž nemůžeme za ně nést žádnou  odpovědnost. Doporučujeme účastníkům uzavřít cestovní pojištění.

Pokud pro objednání zájezdu použijete webový  formulář "Objednávka" do pole poznámka nám sdělte požadovaný typ letenky a jméno spolubydlícího (pokud není další osobou na objednávce) 

Objednávka: Podzimní Řím

Kontaktní údaje
Vyplňte prosím kontaktní údaje objednavatele.
Účastníci zájezdu
Účastník 1
Hledáte jinou atraktivní lokalitu? Potřebujete služby na míru? Kontaktujte nás!

Starosti nechte na nás

Děláme všechno proto, aby Vaše cesta byla bez chyby.
Spolehněte se.

Pečlivě volíme destinace

Posíláme Vás na místa, která jsme sami navštívili. Rádi se podělíme o skvělé zážitky.

Máme zkušenosti

Pracujeme v oboru už 20 let. Za tu dobu jsme se poučili. Nabízíme jen to, co můžeme zaručit.

JSME FLEXIBILNÍ

Služby Vám zajistíme podle Vašich individuálních požadavků.

Cestovní kancelář Voleman

PhDr. Stanislav Voleman
Mezitraťová 346/32
190 00 Praha 9

Tel.: +420 261 227 903
Fax: +420 261 211 808
E-mail: info@voleman-zajezdy.cz

Jsme pojištěni proti úpadku CK u UNION Pojišťovny
Garanční list naleznete ZDE.

Naše destinace

U nás je zájezd kompletní

Další poplatky za výlety, či jiné služby u nás nečekejte.
Pokud není uvedeno jinak, je vše v ceně zájezdu.