Po stopách historie v Belgii

Termín zájezdu
19.5.2022 - 22.5.2022
Počet dní4
DopravaLetecky
StravováníSnídaně
13 900 KčObjednat

Tento zájezd vás přenese do metropole belgického království i do historických krajů Flander a Antverp. Pohádková středověká města, přístavy s kvetoucím obchodem, rodiště světoznámých umělců, brusírny diamantů i oblíbené pivovary jsou skryté perly Belgie. Kromě Bruselu, sídla krále i Evropské unie, navštívíme Bruggy, Gent a Antverpy (všechna města UNESCO). Podíváme se rovněž na areál světové výstavy EXPO 1958.

Cena zájezdu

13 900 Kč / pro studenty kurzu Po stopách historie 13 500 Kč

Program zájezdu

19. 5. (čtvrtek) Sraz v10:00 h v odletové hale terminálu 2 pražského letiště, 11:50 h odlet pravidelnou linkou do Bruselu, po příletu transfer vlakem do centra, ubytování a procházka městem k dómu, do Hubertovy pasáže, k radnici na Grand Place, k burze a opeře, zavítáme do královské čtvrti a spatříme sošku Manneken-Pis. Procházku zakončíme ve čtvrti EU a vrátíme se do hotelu.

20. 5. (pátek) Po snídani celodenní výlet vlakem do Flander. Nejprve navštívíme Bruggy, stavební skvost nazývaný belgické Benátky. Prohlédneme si katedrálu, Belfried, baziliku a radnici. Po krátké vyhlídkové plavbě po grachtech se vrátíme na nádraží a budeme pokračovat do Gentu. Bývalé hlavní město Flander má památky ve všech stavebních slozích. Navštívíme katedrálu sv. Bova se slavným oltářem. Návrat do Bruselu ve večerních hodinách.

21. 5. (sobota) Výlet vlakem do Antverp. Procházka centrem města k Rubensovu domu, ke katedrále, k radnici a k přístavu u řeky Šeldy, univerzita, cechovní domy, muzeum diamantů. Odpoledne návrat do Bruselu.

22. 5. (neděle) Po snídani výlet do areálu EXPO 1958. 12:00 h návrat do hotelu, check out a odjezd na letiště. Přílet do Prahy v 16:05 h.

Ubytování: Hotel Des Colonies 3*, Rue des Croisades 6/10, Brusel, https://hotel-des-colonies.com/language/en/welcome/
Hotel se nachází blízko severního nádraží u stanice metra Rogier, 10 min chůze od Grand Place. Hotel má všechny pokoje po rekonstrukci, s klimatizací, TV, rychlovarnou konvicí, koupelnou a bezplatným WIFI.

Stravování: snídaně

Cena zahrnuje: leteckou dopravu Praha – Brusel a zpět, transfer vlakem do centra, ubytování na 3 noci se snídaní, pobytovou taxu, místní dopravu, projížďku po grachtech, doprovod CK 

Cena nezahrnuje: obědy a večeře, příplatek za jednolůžkový pokoj 2 100 Kč, cestovní pojištění UNION A30 Pandemic 280 Kč

Cestovní pojištění: pojištění léčebných výloh v zahraničí, pojištění zavazadel, pojištění odpovědnosti, úrazové pojištění, pojištění zrušení objednaných služeb (storno zájezdu do 80 % ceny z důvodu akutního onemocnění, hospitalizace ap.), pojištění nákladů na technickou pomoc při záchranné akci, pojištění předčasného návratu a nečerpaných služeb

Podmínky: S uzavřením cestovní smlouvy požadujeme úhradu 50 % ceny zájezdu. Přihlášky se přijímají do naplnění kapacity zájezdu. Účastník má právo postoupit smlouvu třetí osobě, avšak musí uhradit náklady za změnu. Při zrušení zájezdu do 13. 4. 2022 požadujeme odstupné ve výši 50 % ceny zájezdu, od 14. 4. 2022 činí odstupné 90 % ceny zájezdu. Pokyny k zájezdu účastníci obdrží 14 dnů před odjezdem. Pořadatel může bez poplatku zájezd zrušit, pokud se nepřihlásí min. počet 10 účastníků do 14. 4. 2022. V takovém případě se zaplacená záloha vrací v plné výši. Přihlásit se je možné písemně emailem. Pro cestu je vyžadováno potvrzení o ukončeném očkování covid-19 třemi dávkami nebo o prodělané nemoci v posledních 90 dnech. Případné změny protiepidemických opatření nemůže naše cestovní kancelář předvídat a tudíž nemůžeme za ně nést žádnou odpovědnost. Doporučujeme uzavřít cestovní pojištění.

Objednávka: Po stopách historie v Belgii

Kontaktní údaje
Vyplňte prosím kontaktní údaje objednavatele.
Účastníci zájezdu
Účastník 1
Hledáte jinou atraktivní lokalitu? Potřebujete služby na míru? Kontaktujte nás!

Starosti nechte na nás

Děláme všechno proto, aby Vaše cesta byla bez chyby.
Spolehněte se.

Pečlivě volíme destinace

Posíláme Vás na místa, která jsme sami navštívili. Rádi se podělíme o skvělé zážitky.

Máme zkušenosti

Pracujeme v oboru už 20 let. Za tu dobu jsme se poučili. Nabízíme jen to, co můžeme zaručit.

JSME FLEXIBILNÍ

Služby Vám zajistíme podle Vašich individuálních požadavků.

Cestovní kancelář Voleman

PhDr. Stanislav Voleman
Mezitraťová 346/32
190 00 Praha 9

Tel.: +420 261 227 903
Fax: +420 261 211 808
E-mail: info@voleman-zajezdy.cz

Jsme pojištěni proti úpadku CK u UNION Pojišťovny
Garanční list naleznete ZDE.

Naše destinace

U nás je zájezd kompletní

Další poplatky za výlety, či jiné služby u nás nečekejte.
Pokud není uvedeno jinak, je vše v ceně zájezdu.