Madrid - Vyprodáno!

Termín zájezdu
6.5.2023 - 10.5.2023
Počet dní5
DopravaLetecky
StravováníSnídaně
17 820 KčObjednat

Zájezd je plně obsazen.

Madrid, hlavní město Španělského království, přitahuje milovníky historie svými památkami i uměleckými sbírkami. Během zájezdu navštívíme slavná náměstí, královské paláce, kostely a kláštery. Vypravíme se také za směsí římské, maurské, židovské a křesťanské kultury do pohádkového Toleda. Nedaleko Madridu se nachází klášter El Escorial, odkud byla po několik století řízena španělská říše. Palác dal postavit král Filip II., který sám dohlížel na stavbu a výzdobu interiérů. Zdi paláce zdobí obrazy slavných mistrů, jakými byli Michelangelo, El Greco nebo Velázquez. Kouzlo paláce pak dokreslují rozlehlé zahrady s fontánami. Jednu z nejlepších světových sbírek evropského umění od dvanáctého po devatenácté století nalezneme v galerii Prado. Milovníci Flamenca si mohou objednat vstupenku na představení.

MADRID | TOLEDO | EL ESCORIAL

Zájezd je plně obsazen.

Program zájezdu

6. 5. Sraz ve 13:30 h v odletové hale terminálu 2 pražského letiště, 15:45 h odlet přímou linkou do Madridu, doba letu 3 h, po příletu transfer MHD do hotelu, ubytování.

7. 5. Po snídani polodenní výlet do El Escorial. Prohlídka kláštera. Návrat do Madridu a návštěva galerie Prado (otevřeno do 20 h).

8. 5. Po snídani prohlídka hlavních pamětihodností Madridu – náměstí Slunce, Plaza Mayor, katedrála, návštěva Královského paláce, opera, klášter Bosých karmelitánek, odpoledne volno.

9. 5. Celodenní výlet vlakem do Toleda. Prohlídka města – návštěva katedrály, dům El Greca, synagoga Santa Maria La Blanca, kostel San Tome. V podvečer návrat do Madridu.

10. 5. Po snídani check-out a odjezd na letiště. Přílet do Prahy v 15 h.

Ubytování: Hotel Regina 3* nebo obdobný.
Hotel se nachází v centru. Má výbornou polohu blízko metra. Všechny pokoje jsou klimatizované, nekuřácké, vybavené satelitní TV a koupelnou s fénem. V okolí hotelu je řada restaurací, kaváren a obchody.

Stravování: snídaně

Cena zahrnuje: transfer MHD letiště-hotel-letiště, ubytování na 4 noci se snídaní, pobytovou taxu, prohlídky města, vstupné podle programu (Palacio Real, Descalzas, katedrála Toledo, dům El Creca, synagoga Santa Maria la Blanca, San Tome, Prado, Escorial), výlet 
vlakem do Toleda a El Escorialu, vícedenní jízdenku MHD v Madridu, doprovod CK 

Cena nezahrnuje: obědy a večeře, příplatek za jednolůžkový pokoj 6 800 Kč, cestovní pojištění UNION A30 Pandemic 350 Kč, zpáteční letenku Praha-Madrid

Cestovní pojištění: pojištění léčebných výloh v zahraničí, pojištění zavazadel, pojištění odpovědnosti, úrazové pojištění, pojištění zrušení objednaných služeb (storno zájezdu do 80 % ceny z důvodu akutního onemocnění, hospitalizace ap.), pojištění nákladů na technickou pomoc při záchranné akcii, pojištění předčasného návratu a nečerpaných služeb

Letenka: Z důvodu častých změn letů a cen nabízíme zprostředkování letenek podle aktuálních podmínek dopravců v okamžiku uzavření smlouvy o zájezdu jako samostatnou službu na lety společnosti Iberia. Zpáteční letenka s 1 palubním zavazadlem 10 kg o max. rozměru 56x40x25 cm stojí od 4 000 Kč. 1 odbavený kufr do max. hmotnosti 20 kg stojí od 1 460 Kč.

Fakultativní program: Flamenco - hodinové večerní představení.

Podmínky: S přihláškou požadujeme zálohu ve výši 10 000 Kč. Zálohu zašlete předem na účet 551 281 9004 / 2700, variabilní symbol 2302. Přihlášky se přijímají do naplnění kapacity zájezdu. Účastník má právo postoupit smlouvu třetí osobě, avšak musí uhradit náklady za změnu. Při zrušení zájezdu do 1. 3. 2023 požadujeme odstupné ve výši 50 % ceny zájezdu, od 2. 3. 2023 činí odstupné 90 % ceny zájezdu. Pokyny k zájezdu účastníci obdrží 14 dnů před odjezdem. Pořadatel může bez poplatku zájezd 
zrušit, pokud se nepřihlásí min. počet 15 účastníků do 31. 12. 2022. V takovém případě se zaplacená záloha vrací v plné výši. Přihlásit se je možné písemně emailem. Případná protiepidemická opatření nemůže naše cestovní kancelář předvídat a tudíž nemůžeme za ně nést žádnou odpovědnost. Doporučujeme účastníkům uzavřít cestovní pojištění.

Přihlášku můžete vyplnit také ve formuláři níže

 

Hledáte jinou atraktivní lokalitu? Potřebujete služby na míru? Kontaktujte nás!

Starosti nechte na nás

Děláme všechno proto, aby Vaše cesta byla bez chyby.
Spolehněte se.

Pečlivě volíme destinace

Posíláme Vás na místa, která jsme sami navštívili. Rádi se podělíme o skvělé zážitky.

Máme zkušenosti

Pracujeme v oboru už 20 let. Za tu dobu jsme se poučili. Nabízíme jen to, co můžeme zaručit.

JSME FLEXIBILNÍ

Služby Vám zajistíme podle Vašich individuálních požadavků.

Cestovní kancelář Voleman

PhDr. Stanislav Voleman
Mezitraťová 346/32
190 00 Praha 9

Tel.: +420 261 227 903
Fax: +420 261 211 808
E-mail: info@voleman-zajezdy.cz

Jsme pojištěni proti úpadku CK u UNION Pojišťovny
Garanční list naleznete ZDE.

Naše destinace

U nás je zájezd kompletní

Další poplatky za výlety, či jiné služby u nás nečekejte.
Pokud není uvedeno jinak, je vše v ceně zájezdu.