Lázeňská golfová túra

Termín zájezdu
24.8.2020 - 27.8.2020
Počet dní4
DopravaAutobusem
StravováníPolopenze
7 765 KčObjednat

Západočeský region proslul lázeňstvím a léčivými minerálními prameny, bohatou historií, krásnou přírodou. Je kolébkou golfu v Čechách. Má největší koncentraci golfových hřišť. Royal Golf Club Mariánské Lázně patří k nejatraktivnějším golfovým hřištím Evropy. Hřiště otevřené v roce 1905 je typickým příkladem klasického skotského a irského typu golfových hřišť z konce 19. století a patří k nejstarším hřištím na evropském kontinentu. Původní golfové hřiště mělo pouze 9 jamek. Další devítka byla dostavěna v roce 1923. Hned od svého vzniku byl golfový areál oblíbený mezi profesionály z Československa i ze zahraničí. V minulých letech se zde pořádaly významné evropské amatérské i profesionální turnaje. Hřiště leží v nadmořské výšce 787 metrů na okraji chráněné krajinné oblasti Slavkovský les. Na říčce Teplé u Karlových Varů navrhl Gary Player krásné golfové hřiště Cihelny. Otevřeno bylo v roce 2001. Toto hřiště vyniká množstvím vodních ploch a přírodních i modelovaných překážek. Jiné hřiště golfového klubu Kynžvart vzniklo v roce 2008 v historickém zámeckém parku, který založil 1821–31 rakouský kancléř Metternich. První a poslední jamky jsou umístěny v blízkosti knížecího zámku postaveného ve stylu vídeňského klasicismu s bohatými sbírkami uměleckých předmětů. Program zájezdu je doplněn prohlídkou Mariánských Lázní, zámku Kynžvart či přírodní rezervace na Kladské. Zájezd je vhodný i pro nehrající doprovod. V okolí hřišť se nachází řada turistických zajímavostí a značených cest.

Program zájezdu

24. 8. Sraz v 7:30 h u stanice metra Opatov (Chilská ul., Praha 11), odjezd do Cihelen u Karlových Varů. Hra s postupnými starty od 11:00 h. Kolem 17 h odjezd na ubytování do Mariánských Lázní. 

25. 8. Po snídani odjezd do Kynžvartu. Hra od 11 h. Po hře možnost oběda na hřišti a prohlídky Metternichova zámku a návrat přes Kladskou do hotelu v Mariánských lázních.

26. 8. Po snídani odjezd na hřiště v Mariánských Lázních. Možnost oběda na hřišti. Po hře autobusový transfer do hotelu. Odpoledne pěší prohlídka Mariánských Lázní.

27. 8. Po snídani odjezd do Alfrédova a hra na golfovém hřišti. Nehráči mohou navštívit hotelové wellness a restauraci. Po hře odjezd do Prahy. Příjezd kolem 18 h.   

Cena zahrnuje: dopravu autobusem, 3 noclehy s polopenzí, vstup do hotelového wellness a saunového světa, doprovod CK

Cena nezahrnuje: obědy, nápoje k večeři, příplatek za jednolůžkový pokoj 1 500 Kč, golfové fee, pronájem autíčka, vstupné do zámku

Doprava: komfortní autobus s klimatizací a funkčním WC

Ubytování: Chateau Monty SPA Resort 4*, Příkrá 218, 353 01 Mariánské Lázně, https://www.montymarienbad.com/

Chateau Monty SPA Resort Mariánské Lázně je moderně zrenovovaný secesní hotel z roku 1901 v lesoparku nad městem, asi 15 minut chůze od lázeňské kolonády. Hotel pojmenovaný po americkém generálovi Montgomery provozuje dvě restaurace, lobby bar a terasu. Prostorné pokoje mají SAT TV, bezplatné WIFI připojení, minibar za úhradu, trezor a fén. K dispozici jsou župan a pantofle. K odpočinku hostů slouží prostorný bazén se slanou vodou, masážním programem, protiproudem, vířivou lagunou, saunový svět a fitness. Dále hotel nabízí lázeňské procedury: masáže, peelingy a zábaly, aromatické koupele a podvodní masáže, parafínové zábaly, inhalace, oxygenoterapie a ultrazvuk; kadeřnictví, kosmetiku a pedikúru.

Stravování: bufetová snídaně a bufetová večeře včetně nápoje z Echinacey

Herní poplatky za 18 jamek: Cihelny senior 900 Kč, ostatní 1 800 Kč, buggy 900 Kč; Kynžvart senior 850 Kč, ostatní 1 550 Kč, buggy 900 Kč; Mariánské Lázně 1 440 Kč, buggy 900 Kč; Alfrédov senior 545 Kč, ostatní 890 Kč, buggy 600 Kč. Na všech hřištích možnost hry na 9 jamek za snížené poplatky.

Minimální počet: 30 os.

Podmínky: s přihláškou požadujeme zálohu ve výši 30% ceny zájezdu. Doplatek zájezdu je třeba uhradit do 23. 7. 2020. Při zrušení zájezdu požadujeme odstupné (storno) v závislosti na dni zrušení objednávky následovně: od dne objednávky do 30. dne před odjezdem 30% ceny zájezdu, od 29. do 5. dne před odjezdem 80% ceny zájezdu, od 4. dne před odjezdem a později 100% ceny zájezdu. Účastník má právo postoupit smlouvu třetí osobě, avšak musí uhradit náklady související se změnou účastníka. Pořadatel může bez poplatku zájezd zrušit, pokud se nepřihlásí min. počet 30 účastníků do 4 týdnů před odjezdem. Nejpozději 14 dnů před odjezdem obdrží účastníci pokyny k odjezdu.

K tomuto zájezdu cestovní pojištění nezajišťujeme!

Objednávka: Lázeňská golfová túra

Kontaktní údaje
Vyplňte prosím kontaktní údaje objednavatele.
Účastníci zájezdu
Účastník 1
Hledáte jinou atraktivní lokalitu? Potřebujete služby na míru? Kontaktujte nás!

Starosti nechte na nás

Děláme všechno proto, aby Vaše cesta byla bez chyby.
Spolehněte se.

Pečlivě volíme destinace

Posíláme Vás na místa, která jsme sami navštívili. Rádi se podělíme o skvělé zážitky.

Máme zkušenosti

Pracujeme v oboru už 20 let. Za tu dobu jsme se poučili. Nabízíme jen to, co můžeme zaručit.

JSME FLEXIBILNÍ

Služby Vám zajistíme podle Vašich individuálních požadavků.

Cestovní kancelář Voleman

PhDr. Stanislav Voleman
Mezitraťová 346/32
190 00 Praha 9

Tel.: +420 261 227 903
Fax: +420 261 211 808
E-mail: info@voleman-zajezdy.cz

Jsme pojištěni proti úpadku CK u UNION Pojišťovny
Garanční list naleznete ZDE.

Naše destinace

U nás je zájezd kompletní

Další poplatky za výlety, či jiné služby u nás nečekejte.
Pokud není uvedeno jinak, je vše v ceně zájezdu.