Kypr

Termín zájezdu
10.9.2022 - 17.9.2022
Počet dní8
DopravaLetecky
StravováníPolopenze
31 880 KčObjednat

Kypr je třetím největším ostrovem ve Středozemním moři s dlouhou a bohatou historií. Je rozdělen na jižní řeckou a severní tureckou část. Náš zájezd je na řecký jih ostrova obklopený nádhernými plážemi, na kterých se podle pověsti z mořské pěny zrodila bohyně lásky Afrodita. Ostrov v subtropickém pásmu má dlouhé horké léto. Teploty kolem 25°C tu vydrží do konce října. Památky starověké historie nalezneme na každém kroku. Ve starověku byl Pafos centrem jednoho z nejbohatších království, z kterého dodnes obdivujeme  archeologické nálezy vil, paláců, chrámů s nádhernými mozaikami, divadla a hrobky zapsané na seznam UNESCO. Hornaté vnitrozemí nabízí možnosti k pěší turistice či cykloturistice. Kolem města Pafos se rozkládá několik mistrovských golfových hřišť. Špičkový design  hřišť i bujná vegetace potěší každého hráče. Kyperská republika je členem Evropské unie. K cestě stačí platný občanský průkaz nebo pas. Tarify mobilních operátorů jsou stejné jako v ČR.

Program zájezdu

1. den: 4.30 h sraz na pražském letišti v Terminálu 1, odlet přímou linkou do Larnaky a autobusový transfer do hotelu

2. den: golf nebo volno na koupání v hotelovém resortu nebo na pláži 

3. den: volno v hotelovém resortu

4. den: golf nebo volno na koupání v hotelovém resortu nebo na pláži

5. den: fakultativní polodenní výlet lodí kolem pobřeží s grilováním a koupáním

6. den: golf nebo volno na koupání v hotelovém resortu nebo na pláži

7. den: fakultativní polodenní výlet autobusem ke Královským hrobkám a do Pafosu

8. den: ráno transfer do Larnaky a odlet. Přílet do Prahy v 13.30 h

Ubytování: Saint George Hotel & Spa 4*
Rozsáhlý a nově zrekonstruovaný hotelový resort je situován na klidném místě uprostřed zeleně přímo u privátní písčité pláže. Elegantně zařízené pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením (sprcha nebo vana, toaleta, fén), telefonem, klimatizací, rádiem, satelitní TV,  minibarem (konzumace za poplatek), chladničkou, rychlovarnou konvicí, trezorem (za poplatek) a balkonem nebo terasou. Klientům je k dispozici prostorná vstupní hala s recepcí, směnárnou a lobby barem, hlavní restaurace, stylová a la carte taverna, kavárna, herna, kadeřnictví, minimarket, fitness centrum, prádelna (za poplatek), moderní SPA centrum, velký venkovní bazén, dětský bazén, snack bar u bazénu, opalovací terasa (lehátka a slunečníky zdarma). V hotelové lobby je k dispozici bezplatný internet. Hotel se nachází v letovisku Chlorakas, 6 km severně od Paphosu. V okolí hotelu jsou obchody, lékárna, taverny a bary. Mistrovská golfová hřiště jsou vzdálená jen 30 minut jízdy od hotelu (Aphrodite Hills, Elea, Secret Valley). Více o hotelu na https://www.stgeorge-hotel.com/. 

Stravování: polopenze formou bufetu (snídaně a večeře)

Cena zahrnuje: letenku včetně 1 kabinového zavazadla 5 kg a 1 odbaveného zavazadla 23 kg, ubytování v dvojlůžkovém pokoji s polopenzí, transfery letiště-hotel-letiště, doprovod CK

Cena nezahrnuje: obědy a nápoje k večeři, příplatek za jednolůžkový pokoj 6 000 Kč, poplatek za přepravu golfového bagu 2 700 Kč, fakultativní výlety a golf fee viz níže, cestovní pojištění UNION A30 Pandemic za 560 Kč (kryje náklady spojené s karanténou a náhradní přepravou)

Fakultativní výlety: výlet lodí s grilováním (polodenní výlet) 1 590 Kč, autobusem ke Královským hrobkám a do Paphosu (polodenní výlet) 1 000 KčGolfové poplatky: Golf (18 jamek) 100 EUR včetně buggy + transfer (hotel-hřiště-hotel) 25 EUR, pronájem holí (set) 30 EUR/hra

Podmínky: s uzavřením cestovní smlouvy požadujeme úhradu 50 % ceny zájezdu. Přihlášky se přijímají do naplnění kapacity zájezdu. Účastník má právo postoupit smlouvu třetí osobě, avšak musí uhradit náklady za změnu. Při zrušení zájezdu od 1. 6. 2022 požadujeme odstupné ve výši 50 % ceny zájezdu, od 1. 7. 2022 činí odstupné 90 % ceny zájezdu. Doplatek plné ceny zájezdu do 1. 8. 2022. Pokyny k zájezdu účastníci obdrží 14 dnů před odjezdem. Pořadatel může bez poplatku zájezd zrušit, pokud se nepřihlásí počet 25 účastníků do 1. 6. 2022. V takovém případě se zaplacená záloha vrací v plné výši. Přihlásit se je možné písemně emailem. Doporučujeme uzavřít cestovní pojištění. Letenky po vystavení jsou nevratné a neměnné. K cestě je potřeba občanský průkaz nebo cestovní pas, příjezdový formulář a platný doklad o očkování nebo negativní test na Covid-19. Případné změny protiepidemických opatření nemůže naše cestovní kancelář předvídat a tudíž nemůžeme za ně nést odpovědnost.

U tohoto zájezdu prosíme o zaslání vyplněné přihlašky, kterou najdete v části dokumenty.

Objednávka: Kypr

Kontaktní údaje
Vyplňte prosím kontaktní údaje objednavatele.
Účastníci zájezdu
Účastník 1
Hledáte jinou atraktivní lokalitu? Potřebujete služby na míru? Kontaktujte nás!

Starosti nechte na nás

Děláme všechno proto, aby Vaše cesta byla bez chyby.
Spolehněte se.

Pečlivě volíme destinace

Posíláme Vás na místa, která jsme sami navštívili. Rádi se podělíme o skvělé zážitky.

Máme zkušenosti

Pracujeme v oboru už 20 let. Za tu dobu jsme se poučili. Nabízíme jen to, co můžeme zaručit.

JSME FLEXIBILNÍ

Služby Vám zajistíme podle Vašich individuálních požadavků.

Cestovní kancelář Voleman

PhDr. Stanislav Voleman
Mezitraťová 346/32
190 00 Praha 9

Tel.: +420 261 227 903
Fax: +420 261 211 808
E-mail: info@voleman-zajezdy.cz

Jsme pojištěni proti úpadku CK u UNION Pojišťovny
Garanční list naleznete ZDE.

Naše destinace

U nás je zájezd kompletní

Další poplatky za výlety, či jiné služby u nás nečekejte.
Pokud není uvedeno jinak, je vše v ceně zájezdu.