Golf v Portugalsku

Termín zájezdu
19.3.2024 - 25.3.2024
Počet dní7
DopravaLetecky
StravováníPolopenze
32 800 KčObjednat

Portugalsko je považováno za skrytý klenot evropského golfu. Nejvhodnější období pro návštěvu je na jaře nebo na podzim. Výhodou je přímé letecké spojení z Prahy. Kolem Lisabonu je nádherná krajina s řadou památek a golfových hřišť. Tato země kdysi bývala středobodem světové koloniální říše a obchodu, odkud na své zámořské výpravy vyráželi slavní mořeplavci do Asie či Afriky. Připomínky této slavné éry a zlatého věku nalezneme v Lisabonu takřka na každém kroku. Náš pobyt zahrnuje prohlídku pamětihodností Lisabonu i výlet do královského zámku Sintra. Ubytování jsme zvolili v pobřežním letovisku Cascais asi 30 km západně od Lisabonu. Bývalá rybářská vesnice dnes patří k nejvýstavnějším letoviskům Portugalska. Na počátku minulého století byla letním sídlem portugalské královské rodiny a portugalské šlechty. Centrum s přístavem Santa Maria, pevností, námořním muzeem a plážemi je půl hodiny pěšky od hotelu. Kolem pobřeží se nachází několik golfových hřišť. Nedaleký Estoril je kolébkou portugalského golfu a jeho hřiště bylo založeno už v roce 1936.

Cascais | Lisabon | Estoril | Sintra

Zájezd je obsazen!

Program zájezdu

1. den: sraz v 10:00 h v Terminálu 2 pražského letiště, odlet do Lisabonu, transfer do hotelu, večeře
2. den: hra na golfovém hřišti
3. den: celodenní výlet do Lisabonu
4. den: hra na golfovém hřišti
5. den: polodenní výlet na zámek Pena v Sintře
6. den: hra na golfovém hřišti
7. den: po snídani transfer na letiště, 18:30 h přílet do Prahy

Doprava: přímá linka TAP z Prahy do Lisabonu

Ubytování: Pestana Cascais 4* 
https://www.pestana.com/en/hotel/pestana-cascais
Hotel má wellness s krytým bazénem, saunou a párou. Za poplatek je možné objednat masáže. Venkovní bazén v palmové zahradě má výhled na Atlantik. Hotelová restaurace připravuje portugalskou a středomořskou kuchyni. Dále je k dispozici lobby bar, bar u venkovního bazénu, posilovna a tenisový kurt. Všechny pokoje mají klimatizaci, bezplatné wifi a prostorný balkon. Navíc mají plně vybavený kuchyňský kout včetně lednice.

Stravování: polopenze včetně nápojů k večeři (nealko, pivo, víno, káva)

Cena zahrnuje: zpáteční letenku v ekonomické třídě vč. 1 palubního a 1 zapsaného zavazadla 23 kg, ubytování s polopenzí na 6 nocí v dvojlůžkovém pokoji, transfery z letiště a na golfová hřiště, 2 výlety, doprovod CK

Cena nezahrnuje: obědy, herní poplatky (18 jamek cca 55 EUR, buggy 35 EUR), přepravu golfového bagu do 32 kg za 2 300 Kč, příplatek za jednolůžkový pokoj 7 000 Kč, cestovní pojištění Union A30 za 350 Kč, od 70 let za 595 Kč

Podmínky: s uzavřením cestovní smlouvy požadujeme úhradu 60 % ceny zájezdu. Doplatek zájezdu je splatný 16. 2. 2024. Přihlášky se přijímají do naplnění kapacity zájezdu. Účastník má právo postoupit smlouvu třetí osobě, avšak musí uhradit náklady za změnu. Při zrušení zájezdu od dne přihlášky do 16. 2. 2024 činí odstupné 60 % ceny zájezdu. Od 17.2. 2024 činí odstupné 100 % ceny zájezdu. Pokyny k zájezdu zašleme účastníkům 14 dnů před odletem. Pořadatel může bez poplatku zájezd zrušit, pokud se nepřihlásí min. počet 15 účastníků do 17. 1. 2024. V takovém případě se zaplacená částka vrací v plné výši.

Zájezd je obsazen!

Hledáte jinou atraktivní lokalitu? Potřebujete služby na míru? Kontaktujte nás!

Starosti nechte na nás

Děláme všechno proto, aby Vaše cesta byla bez chyby.
Spolehněte se.

Pečlivě volíme destinace

Posíláme Vás na místa, která jsme sami navštívili. Rádi se podělíme o skvělé zážitky.

Máme zkušenosti

Pracujeme v oboru už 20 let. Za tu dobu jsme se poučili. Nabízíme jen to, co můžeme zaručit.

JSME FLEXIBILNÍ

Služby Vám zajistíme podle Vašich individuálních požadavků.

Cestovní kancelář Voleman

PhDr. Stanislav Voleman
Mezitraťová 346/32
190 00 Praha 9

Tel.: +420 261 227 903
Fax: +420 261 211 808
E-mail: info@voleman-zajezdy.cz

Jsme pojištěni proti úpadku CK u UNION Pojišťovny
Garanční list naleznete ZDE.

Naše destinace

U nás je zájezd kompletní

Další poplatky za výlety, či jiné služby u nás nečekejte.
Pokud není uvedeno jinak, je vše v ceně zájezdu.