Golf v Maďarsku

Termín zájezdu
4.10.2020 - 8.10.2020
Počet dní5
DopravaAutobusem
StravováníPlná penze
10 850 KčObjednat

Zájezd do hotelu Greenfield Golf & Spa patří již několikátým rokem k oblíbeným cílům nejen pro golfisty. Velkorysé hotelové lázeňské zázemí s venkovním i vnitřním plaveckým bazénem, relaxačními plochami s lehátky, velkým bazénem s masážními tryskami, perličkami a vodopádem, kruhovými bazény pro sedací koupele v termální vodě, saunovým světem s finskou, bylinou, parní saunou, ledovou a solnou jeskyní a široká nabídka lázeňských a kosmetických procedur patří k tomu nejlepšímu, co mohou maďarské lázně Bükfürdö nabídnout. Přírodním léčivým zdrojem je minerální voda o teplotě 58°C, která má mimořádně vysoký obsah železa, konstantní podíl vápníku, hořčíku a hydrogenuhličitanů. Je vhodná pro léčení pohybového ústrojí, poúrazových stavů a nemocí páteře. Velkou předností hotelu je oddělený výtah umožňující dostat se v plavkách a županu přímo z pokoje do lázeňského zázemí, posilovny a tělocvičny denně od 7 do 21 h. Vyhlášená hotelová kuchyně připravuje maďarské i sezónní speciality. Ozdobou bohatých bufetových stolů jsou saláty, čerstvé ovoce i cukrářské výrobky. Hotel je umístěn na rovinatém 18-jamkovém golfovém hřišti s písečnými bunkry a vodními překážkami. Golfové hřiště je po rekonstrukci, má nové zavlažování. Mezi hotelem, lázněmi a městečkem Bük  jezdí turistický vláček. V lázních i městečku se nachází několik obchodů. V hotelu je možnost zapůjčení jízdních kol a elektrokol. Z Büku vede šest značených cyklistických tras od 28 do 75 km převážně po rovině. V okolí je řada turistických pamětihodností. Součástí zájezdu bývá přátelský golfový turnaj na 9 jamek.

Cena zájezdu

10 500 Kč za osobu v dvoulůžkovém pokoji

Program zájezdu

1. den: 7:45 h sraz u stanice metra Opatov (Chilská ul., Praha 11), odjezd přes Rakousko do Maďarska (400 km). Cestou bezpečnostní zastávka u motorestu a zastávka na oběd. Večeře a nocleh v hotelu.
2. - 4. den: golfová hra (pouze s rezervací), návštěva lázní a další aktivity, možnost účasti v golfovém turnaji  o ceny a výletu do okolí, celodenní stravování
5. den: dopoledne možnost hry na 9 jamek nebo koupání, po obědě odjezd do Prahy, příjezd večer

Ubytování: Greenfield Hotel Golf & Spa 4* www.greenfield.net. Pokoje jsou klimatizovány, mají koupelnu, vysoušeč vlasů, župan, ručníky, WC, TV se satelitním příjmem, telefon s přímou provolbou, možnost připojení na internet a kompletní hotelový servis. Součástí hotelu je lázeňské centrum  nabízející klientům hotelu množství léčebných a relaxačních procedur. Vstup do krytých a venkovních bazénů, termálních bazénků, sunového světa a posilovny je zdarma. Kosmetické procedury a masáže se platí.
Stravování: “Soft all inclusive” zahrnuje welcome drink, neomezeně nealko, kávy, čaje po celý den, snídani, oběd nebo polední balíček a večeře formou bufetu včetně  neomezeného množství stolního vína a piva po dobu večeře do 22:00 h v Seasons restauraci a Piano Baru.
Cena zahrnuje: dopravu komfortním autobusem z Prahy do Bükfürdő a zpět, ubytování na 4 noci s plnou penzí (Soft all inclusive), pobytovou taxu, neomezený vstup do hotelových lázní, hru na na golfovém hřišti Birdland Golf Club pro předem objednané hráče, doprovod CK
Cena nezahrnuje: masáže a procedury, pronájem  el. autíčka, příplatek za jednolůžkový pokoj 2 300 Kč, cestovní pojištění UNION B zahrnující pojištění léčebných výloh, úrazu, asistence, repatriace, zavazadel, odpovědnosti, storna z důvodu úrazu, akutního onemocnění, úmrtí v rodině, živelné události (až do 80 % stornopoplatku, 120 Kč/os/pobyt).

Podmínky: pořadatel může bez poplatku zájezd zrušit, pokud se nepřihlásí min. počet 30 účastníků do 30 dnů před odjezdem. V tomto případě se uhrazené zálohy vrací v plné výši. Při zrušení zájezdu účastníkem požadujeme odstupné (storno) v závislosti na dni zrušení objednávky následovně: od dne objednávky do 30. dne před odjezdem 30% ceny zájezdu, od 29. do 5. dne před odjezdem 80% ceny zájezdu, od 4. dne před odjezdem a později 100% ceny zájezdu. K pokrytí storno poplatku (jen v případě akutního onemocnění, úrazu a pod.) doporučujeme sjednat cestovní pojištění. Účastník má právo postoupit smlouvu třetí osobě, avšak hradí náklady za změnu. V případě zrušení zájezdu pro nízký počet přihlášených se odstupné (storno) nevyžaduje. Závaznou přihlášku přijímáme do 28. 8. 2020

Objednávka: Golf v Maďarsku

Kontaktní údaje
Vyplňte prosím kontaktní údaje objednavatele.
Účastníci zájezdu
Účastník 1
Hledáte jinou atraktivní lokalitu? Potřebujete služby na míru? Kontaktujte nás!

Starosti nechte na nás

Děláme všechno proto, aby Vaše cesta byla bez chyby.
Spolehněte se.

Pečlivě volíme destinace

Posíláme Vás na místa, která jsme sami navštívili. Rádi se podělíme o skvělé zážitky.

Máme zkušenosti

Pracujeme v oboru už 20 let. Za tu dobu jsme se poučili. Nabízíme jen to, co můžeme zaručit.

JSME FLEXIBILNÍ

Služby Vám zajistíme podle Vašich individuálních požadavků.

Cestovní kancelář Voleman

PhDr. Stanislav Voleman
Mezitraťová 346/32
190 00 Praha 9

Tel.: +420 261 227 903
Fax: +420 261 211 808
E-mail: info@voleman-zajezdy.cz

Jsme pojištěni proti úpadku CK u UNION Pojišťovny
Garanční list naleznete ZDE.

Naše destinace

U nás je zájezd kompletní

Další poplatky za výlety, či jiné služby u nás nečekejte.
Pokud není uvedeno jinak, je vše v ceně zájezdu.