Česko-rakouská golfová túra

Termín zájezdu
10.7.2020 - 13.7.2020
Počet dní4
DopravaAutobusem
StravováníPolopenze
7 400 KčObjednat
Základnou naší golfové túry bude Jindřichův Hradec. Toto půvabné jihočeské město bylo založeno Vítkovci na obchodní stezce z Čech do Rakous. Dodnes městu dominuje rozsáhlý zámecký areál obklopený řekou Nežárkou a rybníkem Vajgarem. Místní památky si budeme moci v klidu vychutnat, neboť hotel se nachází na náměstí uprostřed starého města, jen pár kroků od zámku, kostela, muzea či domu gobelínů. Jižně od české hranice leží historické území Vitorazska, kdysi patřící k českému knížectví. Jeho centrem je městečko Weitra (česky Vitoraz) se středověkými městskými hradbami, náměstím a majestátným zámkem, který připomíná pány Kuenringy i jeho současné majitele Fürstenberky. Na okraji Weitry se nachází 18-jamkové hřiště s fascinujícími výhledy na zámek a staré město. Dále se vydáme do přírodní rezervace Česká Kanada kolem Nové Bystřice. Malebné divoké krajině dominují osamocené kameny uprostřed lesů. Odtud pochází také název golfového hřiště Monachus (řecky osamělý) tedy Mnich. A na závěr můžeme vyzkoušet mistrovské golfové hřiště, které leží téměř na naší hranici v obci Haugschlag. Zdejší divoká lesnatá krajina dala název dnešnímu rakouskému okresu Waldviertel. Stejnojmenné hřiště několikrát hostilo Austrian Open PGA European Tour a pyšní se oceněním Leading Golfcourses Austria.

Program zájezdu

10. 7. Sraz v 7:30 h u stanice metra Opatov (Chilská ul., Praha 11), odjezd do Telče. Po příjezdu možnost rozcvičení a od 11:00 h postupné starty na golfovém hřišti (18 jamek nebo 9 jamek). Nehráči si mohou sami prohlédnout Telč (město a zámek). Kolem 17 h odjezd na ubytování do Jindřichova Hradce. Večeře v hotelu.

11. 7. Po snídani odjezd do rakouského městečka Weitra. Prohlídka náměstí, volno na nákupy. V poledne odjezd na golfové hřiště a od 13 h postupné starty (18 jamek nebo 9 jamek). Po hře odjezd do hotelu v Jindřichově Hradci, večeře.

12. 7. Po snídani odjezd do Nové Bystřice a hra od 10:30 na hřišti Monachus (18 jamek nebo 9 jamek). Po hře návrat do Jindřichova Hradce a možnost prohlídky. Večeře v hotelu.

12. 6. Po snídani odjezd do Haugschlagu a hra na hřišti Waldviertel (18 jamek nebo 9 jamek). Po hře odjezd domů, příjezd do Prahy kolem 20 h.

Cena zahrnuje: dopravu autobusem, 3 noclehy s polopenzí, doprovod CK

Cena nezahrnuje: obědy, nápoje k večeři, příplatek za jednolůžkový pokoj 2 400 Kč, golfové fee (Telč 18 j. full flight 650 Kč/ 9 j. 500 Kč, Weitra 18 j. 60 EUR/ 9 j. 42 EUR, Monachus senior 60+ 1 190 Kč/9 j. 840 Kč, Waldviertel 18 j. 75 EUR), pronájem autíčka

Doprava: komfortní autobus

Ubytování: HOTEL CONCERTINO Zlatá Husa 4*
Nám. Míru 141/I, 377 01 Jindřichův Hradec
www.concertino.cz
Rodinný komfortní hotel Concertino Zlatá Husa v srdci Jindřichova Hradce nabízí prvotřídní českou i mezinárodní kuchyni, bezplatné Wi-Fi, dvojlůžkové pokoje s vlastní koupelnou a televizí se satelitním příjmem. Hotel má venkovní terasu, saunu a masáže.

Stravování: bufetová snídaně a servírovaná večeře o 3 chodech

Minimální počet: 30 os.

Podmínky: při zrušení zájezdu požadujeme odstupné (storno) v závislosti na dni zrušení objednávky následovně: od dne objednávky do 30. dne před odjezdem 30% ceny zájezdu, od 29. do 5. dne před odjezdem 80% ceny zájezdu, od 4. dne před odjezdem a později 100% ceny zájezdu. K pokrytí storno poplatku do výše 80 % doporučujeme sjednat cestovní pojištění. Účastník má právo postoupit smlouvu třetí osobě, avšak musí uhradit náklady související se změnou účastníka. Pořadatel může bez poplatku zájezd zrušit, pokud se nepřihlásí min. počet 30 účastníků do 6 týdnů před odjezdem. Nejpozději 14 dnů před odjezdem obdrží účastníci pokyny k odjezdu. V případě zrušení zájezdu pro nízký počet přihlášených se odstupné (storno) nevyžaduje.

U tohoto zájezdu je nutné zalat vyplněnou přihlášku, protože obsahuje informace ke hře na hřištích, které je nutné objednat předem. Přihlášku naleznete v části dokumenty.

Cestovní pojištění u tohoto zájezdu nazajišťujeme!

Objednávka: Česko-rakouská golfová túra

Kontaktní údaje
Vyplňte prosím kontaktní údaje objednavatele.
Účastníci zájezdu
Účastník 1
Hledáte jinou atraktivní lokalitu? Potřebujete služby na míru? Kontaktujte nás!

Starosti nechte na nás

Děláme všechno proto, aby Vaše cesta byla bez chyby.
Spolehněte se.

Pečlivě volíme destinace

Posíláme Vás na místa, která jsme sami navštívili. Rádi se podělíme o skvělé zážitky.

Máme zkušenosti

Pracujeme v oboru už 20 let. Za tu dobu jsme se poučili. Nabízíme jen to, co můžeme zaručit.

JSME FLEXIBILNÍ

Služby Vám zajistíme podle Vašich individuálních požadavků.

Cestovní kancelář Voleman

PhDr. Stanislav Voleman
Mezitraťová 346/32
190 00 Praha 9

Tel.: +420 261 227 903
Fax: +420 261 211 808
E-mail: info@voleman-zajezdy.cz

Jsme pojištěni proti úpadku CK u UNION Pojišťovny
Garanční list naaleznete ZDE.

Naše destinace

U nás je zájezd kompletní

Další poplatky za výlety, či jiné služby u nás nečekejte.
Pokud není uvedeno jinak, je vše v ceně zájezdu.