Benátky

Termín zájezdu
25.3.2022 - 28.3.2022
Počet dní4
DopravaLetecky
StravováníSnídaně
12 900 KčObjednat

Kouzelné město na laguně s nespočetnými uměleckými poklady, s nádhernými chrámy a paláci po mnoho staletí přitahuje umělce, hudebníky i prosté návštěvníky. Sami se přesvědčíte o podmanivé kráse Rialta, náměstí sv. Marka a o ruchu na kanálu Grande. Město, které zbohatlo na obchodu s Orientem, proslavili malíři (Tizián, Tintoretto, Veronese, Bellotto), sochaři (Canova), architekti (Palladio), hudebníci (Monteverdi, Vivaldi, Wagner, Mahler) ad. Podíváme se do jednotlivých čtvrtí města i na okolní ostrovy. Budeme mít poslední  příležitost navštívit v Dóžecím paláci výstavu Benátky 1600, která připomíná loňské výročí 1600 let od založení města. 

Program zájezdu

25. 3. (pátek) Sraz v 6:00 h v odletové hale terminálu 2 pražského letiště, 7:40 h odlet pravidelnou linkou Ryanair na letiště Benátky-Treviso, po příletu 45-minutový autobusový transfer do Benátek (Piazzale Roma), uložení zavazadel v hotelu a procházka přes most Rialto na náměstí sv. Marka, návštěva výstavy Benátky 1600 v Dóžecím paláci, návrat do hotelu, ubytování.

26. 3. (sobota) Po snídani projížďka po kanálu, prohlídka města s průvodcem, odpoledne volno k návštěvě muzeí.

27. 3. (neděle) Výlet na ostrovy v benátské laguně – Murano, Torcello, Burano.

28. 3. (pondělí) Po snídani volno na individuální program. Kolem 15 h transfer na letiště a odlet, přílet do Prahy v 19:15 h.

Ubytování: Hotel Il Moro 2*, Lista di Spagna 152, Cannaregio, Benátky, www.hotelilmorodivenezia.eu
Hotel se nachází v historickém centru blízko nádraží Santa Lucia. V okolí hotelu je řada restaurací a kaváren. Hotel má pokoje se satelitní TV, vlastní koupelnou a Wi-Fi zdarma. 

Stravování: snídaně

Cena zahrnuje: leteckou dopravu Praha – Treviso a zpět včetně 1 palubního zavazadla 10 kg a 1 malého zavazadla (kabelka), autobusový transfer do Benátek, ubytování na 3 noci se snídaní, pobytovou taxu, vstupenku na výstavu Benátky 1600, vstupné do baziliky sv. Marka, jízdenka na vaporetto, jízdenka na výlet po laguně, doprovod CK 

Cena nezahrnuje: obědy a večeře, příplatek za jednolůžkový pokoj 1 800 Kč (k dispozici jen jeden pokoj), cestovní pojištění UNION A30 Pandemic 280 Kč

Cestovní pojištění: pojištění léčebných výloh v zahraničí, pojištění zavazadel, pojištění odpovědnosti, úrazové pojištění, pojištění zrušení objednaných služeb (storno zájezdu do 80 % ceny z důvodu akutního onemocnění, hospitalizace ap.), pojištění nákladů na  technickou pomoc při záchranné akcii, pojištění předčasného návratu a nečerpaných služeb

Podmínky: S uzavřením cestovní smlouvy požadujeme úhradu 50 % ceny zájezdu. Přihlášky se přijímají do naplnění kapacity zájezdu. Účastník má právo postoupit smlouvu třetí osobě, avšak musí uhradit náklady za změnu. Při zrušení zájezdu do 2. 3. 2022 požadujeme odstupné ve výši 50 % ceny zájezdu, od 3. 3. 2022 činí odstupné 90 % ceny zájezdu.  Pokyny k zájezdu účastníci obdrží 14 dnů před odjezdem. Pořadatel může bez poplatku zájezd zrušit, pokud se nepřihlásí min. počet 10 účastníků do 14. 2. 2022. V takovém případě se zaplacená záloha vrací v plné výši. Přihlásit se je možné písemně emailem. Pro cestu je vyžadováno potvrzení o ukončeném očkování covid-19 třemi dávkami nebo o prodělané nemoci v posledních 90 dnech. Případné změny protiepidemických opatření nemůže naše cestovní kancelář předvídat a tudíž nemůžeme za ně nést žádnou odpovědnost. Doporučujeme uzavřít cestovní pojištění.

Objednávka: Benátky

Kontaktní údaje
Vyplňte prosím kontaktní údaje objednavatele.
Účastníci zájezdu
Účastník 1
Hledáte jinou atraktivní lokalitu? Potřebujete služby na míru? Kontaktujte nás!

Starosti nechte na nás

Děláme všechno proto, aby Vaše cesta byla bez chyby.
Spolehněte se.

Pečlivě volíme destinace

Posíláme Vás na místa, která jsme sami navštívili. Rádi se podělíme o skvělé zážitky.

Máme zkušenosti

Pracujeme v oboru už 20 let. Za tu dobu jsme se poučili. Nabízíme jen to, co můžeme zaručit.

JSME FLEXIBILNÍ

Služby Vám zajistíme podle Vašich individuálních požadavků.

Cestovní kancelář Voleman

PhDr. Stanislav Voleman
Mezitraťová 346/32
190 00 Praha 9

Tel.: +420 261 227 903
Fax: +420 261 211 808
E-mail: info@voleman-zajezdy.cz

Jsme pojištěni proti úpadku CK u UNION Pojišťovny
Garanční list naleznete ZDE.

Naše destinace

U nás je zájezd kompletní

Další poplatky za výlety, či jiné služby u nás nečekejte.
Pokud není uvedeno jinak, je vše v ceně zájezdu.