Arabba - Dolomity

Termín zájezdu
10.3.2024 - 15.3.2024
Počet dní6
DopravaAutobusem
StravováníPolopenze
25 500 KčObjednat

Arabba je jednou z hlavních lyžařských křižovatek Dolomit, kterou prochází legendární okruh Sella Ronda nebo se odtud vyráží na nejvyšší horu Marmoladu. Lyžařské středisko leží na jihovýchodní straně pohoří Sella. Sousedí s Alta Badií a Val Gardenou. Je v nadmořské výšce 1600 m a nabízí přes 60 km sjezdovek a výtečné sněhové podmínky po celou zimní sezonu. Skipas Dolomiti Superski umožňuje pokračovat v lyžování v sousedních střediscích na dalších stovkách kilometrů upravených lyžařských tratích. Propojuje 12 lyžařských středisek a je vůbec největším lyžařským areálem na světě. Naše ubytování se nachází přímo u sjezdovky uprostřed Arabby v hotelu Pordoi. Arabba je menší 
turistické letovisko s hotely, lyžařskými půjčovnami a servisy, obchody a 49 restauracemi. Michelinská restaurace Stube Ladina Arabba připravuje místní horské speciality.

Přihláška na zájezd zde

Ubytování: moderní část hotelu Depandance 3* v pokojích Superior vybavených Sat-TV, trezorem, bezplatným WiFi, koupelnou se sprchou, sušákem, podlahovým topením, fénem. Většina pokojů má balkón. V budově Depandance je wellness se saunou, párou a vířivkou. Snídaně a večeře se podávají v sousední budově hotelu. Více na https://www.hotelpordoi.it/en.

Stravování: polopenze Pojištění: A30 Sport zahrnuje pojištění léčebných výloh v zahraničí (do výše 8 mil. Kč), zavazadel, odpovědnosti (povinné pro lyžaře v Itálii), úrazové pojištění, zrušení objednaných služeb (z důvodu nemoci, úrazu, úmrtí v rodině, živelné události, trestného činu do výše 80 % ceny zájezdu), pojištění nevydařené dovolené (v případě hospitalizace nad 3 dny), pojištění zvýšených nákladů na zpětnou přepravu do vlasti (max. 8 000 Kč), pojištění předčasného návratu a nečerpaných služeb, pojištění nákladů na technickou pomoc při záchranné akci (do 1 mil. Kč) UNION A30 Sport za 600 Kč, od 70 let 1 020 Kč

Cena zahrnuje: dopravu, ubytování v dvojlůžkovém pokoji, polopenzi, skipas na 4 dny, místní poplatek, doprovod CK

Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, obědy, nápoje k večeři

Podmínky: s uzavřením cestovní smlouvy požadujeme úhradu 100 % ceny zájezdu. Přihlášky se přijímají do naplnění kapacity zájezdu. Účastník má právo postoupit smlouvu třetí osobě, avšak musí uhradit náklady za změnu. Při zrušení zájezdu od dne přihlášky činí odstupné 100 % ceny zájezdu. Pokyny k zájezdu zašleme účastníkům 14 dnů před odjezdem. Pořadatel může bez poplatku zájezd zrušit, pokud se nepřihlásí min. počet 10 účastníků do 15. 1. 2024. V takovém případě se zaplacená částka vrací v plné výši. Lyžaři využívající italské sjezdovky musí mít platné pojištění odpovědnosti za škodu nebo újmu způsobenou třetím osobám. Dále je zakázáno lyžovat pod vlivem alkoholu nebo toxikologických látek (tolerance 0,5 promile).

Přihláška na zájezd zde

PřílohaVelikost
PDF icon Program zájezdu v PDF409.56 KB
Hledáte jinou atraktivní lokalitu? Potřebujete služby na míru? Kontaktujte nás!

Starosti nechte na nás

Děláme všechno proto, aby Vaše cesta byla bez chyby.
Spolehněte se.

Pečlivě volíme destinace

Posíláme Vás na místa, která jsme sami navštívili. Rádi se podělíme o skvělé zážitky.

Máme zkušenosti

Pracujeme v oboru už 20 let. Za tu dobu jsme se poučili. Nabízíme jen to, co můžeme zaručit.

JSME FLEXIBILNÍ

Služby Vám zajistíme podle Vašich individuálních požadavků.

Cestovní kancelář Voleman

PhDr. Stanislav Voleman
Mezitraťová 346/32
190 00 Praha 9

Tel.: +420 261 227 903
Fax: +420 261 211 808
E-mail: info@voleman-zajezdy.cz

Jsme pojištěni proti úpadku CK u UNION Pojišťovny
Garanční list naleznete ZDE.

Naše destinace

U nás je zájezd kompletní

Další poplatky za výlety, či jiné služby u nás nečekejte.
Pokud není uvedeno jinak, je vše v ceně zájezdu.