Slovinské termální lázně a Štýrsko

Termín zájezdu
21.8.2019 - 25.8.2019
Počet dní5
DopravaAutobusem
StravováníPolopenze
10 900 KčObjednat

Zájezd je určen jak pro cestovatele tak pro golfisty a každý den je možné program kombinovat. Čekají vás jak utajené perly Rakouska – habsburská letní rezidence Laxenburg či historický Štýrský Hradec a světoznámé Wachau s nejlepšími bílými vína světa. Příjemné termální lázně ve Slovinsku – Moravské Toplice – lákají svou černou minerální vodou i moderním vodním světem. 

Heldenberg  | Laxenburg| Moravské Toplice |  Ptuj | Maribor | Graz | Melk

Cena zájezdu

10 900 Kč za osobu v dvoulůžkovém pokoji

Program zájezdu

1. den: Sraz v 7:00 h u stanice metra Opatov (Chilská ul., Praha 11). Odjezd přes Tábor a Třeboň do Vídně. Cestou prohlídka Heldenbergu s památníkem slavného maršála Radeckého a zámeckého parku u oblíbené habsburské letní rezidence Laxenburg. Pokračování do Moravských Toplic ve Slovinsku. Ubytování, návštěva hotelového wellness a večeře.
2. den: Pobyt v termálních lázních Moravské Toplice. Moderní lázeňský komplex dokončený roku 2000 zahrnuje 22 vnitřních i venkovních bazénů. Zdejší raritou je tzv. černá termální voda, která je vysoce koncentrovaná, kalná a slaná. Aquapark se může pochlubit řadou atrakcí včetně tobogánu s raketovým startem a 14-metrovým volným pádem. Návštěva lázní nebo hra na 18 jamkovém hřišti Livada, které je součástí komplexu lázní. Hřiště je vhodné pro začátečníky i pokročilé golfisty. Večeře v hotelu.
3. den: Po snídani odjezd na prohlídku Ptuje a Mariboru. V Ptuji byl potvrzen Vespasián římským císařem a tak hrad s podhradím je dnes nejstarším doloženým slovinským městem. Maribor ležící na řece Drávě je druhé největší slovinské město s řadou památek. Alternativně hra na 18 jamkovém hřišti v Ptuj. Návrat do hotelu, koupání a večeře.
4. den: Výlet do Štýrského Hradce. Prohlídka historického centra zapsaného na seznam UNESCO (nádherné barokní kostely a paláce, pěší zóna, univerzita, zemská zbrojnice s brněními a zbraněmi pro 28 tisíc mužů, zámecký vrch). Alternativně hra na 18 jamkovém hřišti v Murstätten. Návrat do hotelu, koupání a večeře.  
5. den: Po snídani odjezd přes vinařskou oblast Wachau u Dunaje. Cestou uvidíme klášter v Melku a ochutnáme místní víno. Dále přes Třeboň a Tábor do Prahy. Příjezd kolem 21 h.

Stravování: bufetová snídaně a bufetová večeře

Ubytování: hotel 4* Termal, dvojlůžkové pokoje v klidné části lázní, klimatizace, minibar (za poplatek), TV, telefon s přímou volbou, župan, vana nebo sprchový kout, wifi zdarma

Cena zahrnuje: dopravu autobusem, 4 noclehy v hotelu 4* s polopenzí (snídaně, večeře), pobytovou taxu, vstup do hotelového wellness a termálních lázní Terme 3000, ochutnávku vína, doprovod CK

Cena nezahrnuje: obědy, vstupné (Heldenberg 6 EUR, zbrojnice 8 EUR), příplatek za jednolůžkový pokoj 2 040 Kč (dle dostupnosti), cestovní pojištění Union B 120 Kč, green fee 18 jamek Livada 40 EUR, Ptuj 50 EUR, Murstätten senior 50 EUR, lázeňské procedury

Minimální počet účastníků: 35 os.

Termín pro zaslání přihlášky: do 30. 6. 2019

Podmínky: při zrušení zájezdu požadujeme odstupné (storno) v závislosti na dni zrušení objednávky následovně: od dne objednávky do 31. dne před odjezdem 15% ceny zájezdu, od 30. do 16. dne před odjezdem 30% ceny zájezdu, od 15. do 8. dne před odjezdem 50% ceny zájezdu, od 7. dne před odjezdem a později 100% ceny zájezdu. K pokrytí storno poplatku do výše 80 % doporučujeme sjednat cestovní pojištění. Účastník má právo postoupit smlouvu třetí osobě, avšak musí uhradit náklady související se změnou účastníka. Pořadatel může bez poplatku zájezd zrušit, pokud se nepřihlásí min. počet 35 účastníků do 30. 6. 2019

Objednávka: Slovinské termální lázně a Štýrsko

Kontaktní údaje
Vyplňte prosím kontaktní údaje objednavatele.
Účastníci zájezdu
Účastník 1
Hledáte jinou atraktivní lokalitu? Potřebujete služby na míru? Kontaktujte nás!

Starosti nechte na nás

Děláme všechno proto, aby Vaše cesta byla bez chyby.
Spolehněte se.

Pečlivě volíme destinace

Posíláme Vás na místa, která jsme sami navštívili. Rádi se podělíme o skvělé zážitky.

Máme zkušenosti

Pracujeme v oboru už 20 let. Za tu dobu jsme se poučili. Nabízíme jen to, co můžeme zaručit.

JSME FLEXIBILNÍ

Služby Vám zajistíme podle Vašich individuálních požadavků.

Cestovní kancelář Voleman

PhDr. Stanislav Voleman
Mezitraťová 346/32
190 00 Praha 9

Tel.: +420 261 227 903
Fax: +420 261 211 808
E-mail: info@voleman-zajezdy.cz

Jsme pojištěni proti úpadku CK u UNION Pojišťovny
Garanční list naaleznete ZDE.

Naše destinace

U nás je zájezd kompletní

Další poplatky za výlety, či jiné služby u nás nečekejte.
Pokud není uvedeno jinak, je vše v ceně zájezdu.