Postupim

Termín zájezdu
28.9.2018 - 30.9.2018
Počet dní3
DopravaAutobusem
StravováníSnídaně
4 460 KčObjednat

Zámek Weesenstein patří k nejpůsobivějším historickým objektům Saska. Barokní zahrada Grosssedlitz je nádhernou ukázkou krajinářského umění pozdního baroka. Zámecký park v Lubinu a skanzen lužické vesnice tvoří nejnavštěvovanější část Sprévského lesa. Vrcholem pruské palácové a zahradní architektury je Postupim. Úchvatné zámky, krajinářský park a umělecká díla Postupimi jsou největším světovým kulturním dědictvím v Německu. Královský les kolem řeky Havoly nás přivede do Berlína.

PROGRAM
Pátek: 7:30 h sraz na autobusovém parkovišti nad odbavovací halou hlavního nádraží Praha. Odjezd po dálnici A8 do Německa. Za hranicemi prohlídka zámku a zahrad ve Weesenstein (vstup 7,50/6 EUR). Přestávka na občerstvení v zámeckém pivovaru. V nedalekém Grosssedlitz navšívíme barokní zahradu ozdobenou schodišti, fontánami, živými ploty a stovkami rostlin v květináčích včetně 140 citrusů. Pokračování po dálnici kolem Drážďan do Sprévského lesa. V Lübbenau pěší procházka zámeckým parkem ke skanzenu lužické vesnice. Odjezd na ubytování. 2 noci v hotelu Ibis Berlin Dreilinden v Kleinmachnow.

Sobota: po snídani odjezd do Postupimi, prohlídka Nového paláce (vstup 8/6 EUR), procházka parkem, Antický templ, obora, oranžerie, zámek a park Sanssouci, vinice, obrazárna, Neptunova jeskyně, Brandenburská brána, zámek, Starý trh, radnice, kostel sv. Mikuláše, Holandská čtvrť, přestávka na občerstvení, Alexandrovka, Nová zahrada, zámek Cecilenhof – dějiště Postupimské konference (vstup 8/6 EUR), odjezd do hotelu.

Neděle: po snídani odjezd do Wannsee, návštěva Památníku konference ve Wannsee (1942), pokračování do Berlína, návštěva zámeckého parku Charlottenburg, projížďka parkem Tiergarten (Anglická zahrada, zámek Bellevue, Spolkový sněm), procházka od Braniborské brány na Alexanderplatz, přestávka na občerstvení, odjezd do ČR, příjezd do Prahy hlavní nádraží kolem 19 h.

Cestovní informace: na cestu je třeba platný občanský průkaz nebo cestovní pas

Cena zahrnuje: autobusovou dopravu, 2 noclehy v hotelu 3* Ibis Berlin Dreilinden  v dvojlůžkovém pokoji s bufetovou snídaní, průvodce

Cena nezahrnuje: obědy a večeře, vstupné (viz program), cestovní pojištění (72 Kč)

Cena za osobu: 4 460 Kč v dvojlůžkovém pokoji (příplatek za jednolůžkový pokoj 1 350 Kč)

Podmínky: s přihláškou požadujeme zálohu ve výši 50% ceny zájezdu. Doplatek zájezdu je třeba uhradit do 28. 8. 2018. Při zrušení zájezdu požadujeme odstupné (storno) v závislosti na dni zrušení objednávky a skutečně vynaloženým nákladům následovně: od dne objednávky do 30. dne před odjezdem 30% ceny zájezdu, od 29. do 5. dne před odjezdem 80% ceny zájezdu, od 4. dne před odjezdem a později 100% ceny zájezdu. Storno poplatek v případě onemocnění, úrazu, živelné pohromy ap. si můžete pojistit cestovním pojištěním za 72 Kč až do výše 80% storno poplatku. Účastník má právo postoupit smlouvu třetí osobě, avšak musí uhradit případné vícenáklady za změnu. Pořadatel může bez poplatku zájezd zrušit, pokud se nepřihlásí min. počet 30 účastníků do 28. 6. 2018.
Nejpozději 14 dnů před odjezdem obdrží účastníci pokyny k odjezdu.

Závazné přihlášky přijímáme do obsazení míst, avšak nejpozději do 28. 6. 2018

 

 

PřílohaVelikost
PDF icon PDF přihláška781.43 KB
PDF icon PDF program373.87 KB

Objednávka: Postupim

Kontaktní údaje
Vyplňte prosím kontaktní údaje objednavatele.
Účastníci zájezdu
Účastník 1
Hledáte jinou atraktivní lokalitu? Potřebujete služby na míru? Kontaktujte nás!

Starosti nechte na nás

Děláme všechno proto, aby Vaše cesta byla bez chyby.
Spolehněte se.

Pečlivě volíme destinace

Posíláme Vás na místa, která jsme sami navštívili. Rádi se podělíme o skvělé zážitky.

Máme zkušenosti

Pracujeme v oboru už 20 let. Za tu dobu jsme se poučili. Nabízíme jen to, co můžeme zaručit.

JSME FLEXIBILNÍ

Služby Vám zajistíme podle Vašich individuálních požadavků.

Cestovní kancelář Voleman

PhDr. Stanislav Voleman
Mezitraťová 346/32
190 00 Praha 9

Tel.: +420 261 227 903
Fax: +420 261 211 808
E-mail: info@voleman-zajezdy.cz

Jsme pojištěni proti úpadku CK u UNION Pojišťovny.

Naše destinace

U nás je zájezd kompletní

Další poplatky za výlety, či jiné služby u nás nečekejte.
Pokud není uvedeno jinak, je vše v ceně zájezdu.