Krakov

Termín zájezdu
25.10.2019 - 28.10.2019
Počet dní4
DopravaVlakem
StravováníSnídaně
7 900 KčObjednat

Krakov je klenot Polska. Pro turisty má jednu velkou výhodu, neboť všechny nejdůležitější památky jsou pohromadě a dají se projít pěšky. Má dobře zachovalé středověké centrum s dlážděnými ulicemi lemovanými krásnými domy. Ohromí vás Rynek Glowny, který 
je největším středověkým náměstím na světě. Stojí tu i nejkrásnější polská svatyně bazilika P. Marie s různě vysokými věžemi. Dominantou města je obrovský královský hrad Wawel nad řekou Vislou. Na své si přijdou milovníci historie i dobrého jídla a pití.

Cena zájezdu:

7 900 Kč
7 600 Kč - cena pro studenty kurzu „Po stopách historie”
7 400 Kč - cena pro seniory 65+

Program zájezdu:

1. den: 10 h sraz na Hlavním nádraží Praha, odjezd rychlíkem s přestupem do Krakova. Ubytování v hotelu, procházka na Rynek.

2. den: po snídani se vydáme do Starého města. Z hotelu je to jen pár kroků. Dopoledne si prohlédneme Barbakán, náměstí Rynek se soukenicemi a místní průvodce nám ukáže královský hrad a katedrálu Wawel. Odpoledne navštívíme gotickou baziliku Panny Marie s překrásným vyřezávaným oltářem a historickou kolej Jagelonské univerzity. Zájemci se mohou vypravit do Národního muzea za slavným obrazem Leonarda da Vinci Dáma s hranostajem.

3. den: dopoledne navštívíme původní továrnu Oskara Schindlera, která je známá z oscarového snímku Schindlerův seznam z roku 1993. Zobrazuje historii Krakova během německé okupace v letech 1939 – 1945. Toto moderní multimediální muzeum patří k největším atrakcím v Krakově. Odpoledne se projdeme bývalou židovskou čtvrtí Kazimierz s několika synagogami a hřbitovem. Večer je společná večeře v hotelu.

4. den: po snídani máme volno na nákup suvenýrů a odjedeme rychlíkem domů. Návrat do Prahy kolem 18 h

Ubytování: hotel Mercure Krakow Stare Miasto 4*, Pawia 18b, 31-154 Kraków
Moderní pokoje s koupelnou, bezplatné wifi, minibar (za poplatek). Hotel má výtečnou polohu v centru, pár kroků od Starého Města i od železničního nádraží s nákupní galerií. V hotelu je restaurace, lobby bar, fitness.

Stravování: bufetová snídaně, 1 večeře v hotelu

Cena zahrnuje: jízdenku 2. třídy a místenku 3 noclehy s bufetovou snídaní v dvoulůžkovém pokoji v hotelu 4*, 1 večeři v hotelu, vstupné podle programu, doprovod CK

Cena nezahrnuje: obědy, příplatek za jednolůžkový pokoj 4 500 Kč, cestovní pojištění UNION B 96 Kč/os.

Cestovní doklady: pas nebo OP

Podmínky: s přihláškou požadujeme zálohu ve výši 30% ceny zájezdu. Doplatek zájezdu je třeba uhradit do 15. 9. 2019. Při zrušení zájezdu požadujeme odstupné (storno) v závislosti na dni zrušení objednávky následovně: od dne objednávky do 30. dne před odjezdem 30% ceny zájezdu, od 29. do 5. dne před odjezdem 80% ceny zájezdu, od 4. dne před odjezdem a později 100% ceny zájezdu. K pokrytí storno poplatku do výše 80 % doporučujeme sjednat cestovní pojištění. Účastník má právo postoupit smlouvu třetí osobě, avšak musí uhradit náklady související se změnou účastníka. Pořadatel může bez poplatku zájezd zrušit, pokud se nepřihlásí min. počet 20 účastníků do 8. 9. 2019. Nejpozději 14 dnů před odjezdem obdrží účastníci pokyny k odjezdu.

Objednávka: Krakov

Kontaktní údaje
Vyplňte prosím kontaktní údaje objednavatele.
Účastníci zájezdu
Účastník 1
Hledáte jinou atraktivní lokalitu? Potřebujete služby na míru? Kontaktujte nás!

Starosti nechte na nás

Děláme všechno proto, aby Vaše cesta byla bez chyby.
Spolehněte se.

Pečlivě volíme destinace

Posíláme Vás na místa, která jsme sami navštívili. Rádi se podělíme o skvělé zážitky.

Máme zkušenosti

Pracujeme v oboru už 20 let. Za tu dobu jsme se poučili. Nabízíme jen to, co můžeme zaručit.

JSME FLEXIBILNÍ

Služby Vám zajistíme podle Vašich individuálních požadavků.

Cestovní kancelář Voleman

PhDr. Stanislav Voleman
Mezitraťová 346/32
190 00 Praha 9

Tel.: +420 261 227 903
Fax: +420 261 211 808
E-mail: info@voleman-zajezdy.cz

Jsme pojištěni proti úpadku CK u UNION Pojišťovny
Garanční list naaleznete ZDE.

Naše destinace

U nás je zájezd kompletní

Další poplatky za výlety, či jiné služby u nás nečekejte.
Pokud není uvedeno jinak, je vše v ceně zájezdu.